Взяти кредит за кордоном

Іноді, знаходячись за межами країни, виникає потреба в додаткових грошових коштах чи то на купівлю товарів і речей, яких не можна знайти в Україні, чи то на якусь послугу, яку необхідно отримати саме в той момент, чи то вирішити труднощі, що виникли за непередбаченими обставинами. І в цей момент немає нікого, хто б міг допомогти.

Що ж робити в таких випадках, і чи можна отримати кредит в іншій країні?

Якщо Ви мешкаєте там легально, маєте вид на проживання, квартиру або будинок, офіційно працюєте, то іноземні банки досить часто розглядають варіанти видачі кредитів нерезидентам держави. До того ж, великим плюсом буде сплата податків усередині іншої країни або наявність депозиту в іноземному банку.

Той варіант, коли Ви відвідали країну, як мандрівник, має іншу сторону медалі. Куди б Ви не звернулися, швидше за все, послідує відмова на видачу кредиту, оскільки немає ніяких гарантій повернення суми боргу.

Але навіть в цьому випадку є спосіб узяти позику. Дуже поширеним методом кредитування стали онлайн кредити, коли є можливість оформити кредит онлайн за наявності інтернету, комп'ютера або смартфону, і гроші впродовж хвилини поступлять на Вашу банківську карту.

Узяти гроші в борг з CreditUP дуже просто, оскільки не треба дзвонити в колл-центр або писати листи в службу підтримки - тільки заповнена заявка на сайті і автоматичне ухвалення рішення за 20 секунд.


 

.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?