Кредит онлайн на карту срочно і без відмови 24/7

Це не є кредитним продуктом в розумінні Закону "Про споживче кредитування".

За статистикою, половина заявників, які звертаються в банк за кредитом, отримують відмову. Причини такого рішення можуть бути наступними:

✔ погана кредитна історія з простроченими платежами або непогашеними кредитами;

✔ одночасно відкриті кредити в декількох фінансових установах;

✔ відсутність офіційного працевлаштування;

✔ невеликий стаж на нинішньому місці роботи;

✔ уровень доходів позичальника нижче встановленого банком мінімуму.

 

Намагатися приховати відомості про наявні борги немає сенсу, оскільки банки обмінюються інформацією з кредитними бюро, і кожна заявка обов'язково проходить перевірку по базі даних. Якщо отримано відмову, можна спробувати переконати банківську організацію видати кредит під відповідальність поручителя. Однак не факт, що в цьому випадку ви точно уникнете відмови. Але є і більш простий спосіб взяти гроші в борг.

 

 

Де взяти кредит на карту без відмови онлайн?
 

Мікрокредитування - альтернатива традиційним банківським позикам. Мікрофінансові організації не пред'являють настільки суворих вимог до клієнта. Наприклад, скористатися послугами МФО CreditUp може будь-який повнолітній громадянин України. Щоб подати заявку на отримання кредиту на карту без відмови, потрібно тільки паспорт, ІПН і банківська карта, на яку надходять кошти. При цьому частка позитивних рішень перевищує 87%.

 

Переваги сервісу: кредит на карту терміново без відмови

✔ від позичальника не потрібна довідка про доходи і стаж роботи;

✔ гроші в борг можуть отримати особи, які працюють неофіційно, або тимчасово безробітні;

✔ організація не проводить перевірок у вигляді дзвінків родичам і поручителям;

✔ відкриті кредити в інших організаціях не стають причиною для відмови.

 

Як оформити кредит онлайн без відмов: покрокова інструкція
 

Щоб отримати кредит на карту без відмови, не потрібно збирати папери і йти в офіс компанії: процес оформлення відбувається в режимі онлайн. Все, що вам потрібно, - комп'ютер, ноутбук, планшет або смартфон з підключенням до інтернету. Заявнику необхідно зробити наступне:

 

✔ заповнити онлайн-заявку на сайті компанії, вказавши паспортні дані, ІПН, бажану суму кредиту, термін кредитування;

✔ прикріпити до заявки банківську картку, на яку зараховуються кошти;

✔ сфотографуватися з допомогою камери смартфона або веб-камери;

✔ ознайомитися з умовами договору і відправити дані на перевірку;

✔ рішення по заявці приймається в режимі онлайн протягом восьми секунд;

✔ якщо заявка затверджена, гроші надходять на карту протягом однієї - двох хвилин.

 

Безвідмовні кредити - переваги мікрокредитування
 

Сервіс CreditUp працює цілодобово і без вихідних, тому кредити на карту без відмови 24/7 стають справжнім порятунком в тих випадках, коли кошти потрібні терміново. Для порівняння - при зверненні в банк на розгляд заяви, перевірку та отримання кредиту потрібно пару днів, при цьому велика ймовірність відмови. Очевидно, що в «горящих» ситуаціях цей варіант не підходить.

Погасити займ можна банківською карткою в режимі онлайн на сайті компанії, через платіжний термінал або готівкою в касі банку.

Погасивши борг, клієнт може знову зайняти гроші на карту без відмови. Причому знову вносити дані в відповідну форму вам не знадобиться. Інформація зберігається в особистому кабінеті, тому при оформленні нового мікрокредиту необхідно тільки вказати суму позики і термін кредитування. Для клієнтів діє програма лояльності, в рамках якої частина витрачених коштів повертається у вигляді бонусів. З їх допомогою можна оплатити послуги компанії і знизити витрати.
 

 

Гроші онлайн без відмов в CreditUP:

✔ чесність, низький кредит і відсутність прихованих платежів;
✔ готовність піти назустріч клієнтові і можливість пролонгації;
✔круглосуточную роботу 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
 

Незалежно від того, що стало причиною нестабільного матеріального становища клієнта, ми даємо йому можливість з нього вийти, і як можна швидше. Замовляйте кредит без відмови з поганою кредитною історією на будь-які цілі: ремонт, відпустка на море, весілля, покупку меблів і багато іншого - все, що необхідно саме сьогодні. Планувати потрібні покупки і яскраві події життя з нами - набагато простіше!

Якщо вам необхідно терміново вирішити фінансові проблеми, сміливо користуйтеся послугами МФО CreditUp, не побоюючись відмови!

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?