Взяти кредит онлайн з поганою кредитною історією на карту

Наскільки реально отримати кредит з поганою кредитною історією

 

Це не є кредитним продуктом в розумінні Закону "Про споживче кредитування".

Погана кредитна історія (КІ) позбавляє людину можливості оформляти грошові кредити. Навіть якщо Ви зараз працевлаштовані на високооплачуваній роботі, наявність Вашого імені у базі цих неплатників є достатньою основою для відмови у видачі засобів. Чи дійсно не можна взяти кредит з поганою кредитною історією?

КІ є повною картиною відомостей про позичальника і вважається свого роду "фінансовим паспортом". У ній відображається інформація по усіх штрафах, порушеннях і простроченнях погашення. Перед тим, як схвалювати видачу позики, великі банки приймають рішення на підставі цих даних. Установи звертаються до єдиної всеукраїнської бази, в якій міститься детальна кредитна історія кожного громадянина України. Отримати кредит з негативною КІ практично неможливо, адже банку просто невигідно видавати позика потенційному клієнтові, який неплатоспроможний.

Кредити онлайн з поганою кредитною історією - не єдина перешкода для отримання позики. Банківські установи можуть відмовити тим, хто ще ніколи не брав кредити. Деякі організації пояснюють це тим, що "чиста" КІ не гарантує платоспроможності позичальника.

 

Як отримати кредит з поганою кредитною історією онлайн

 

Безвихідних ситуацій не буває, і кредитування - не виключення. Компанія СreditUP йде назустріч своїм клієнтам і працює для того, щоб їх матеріальне становище покращувалося незважаючи на рівень заробітної плати, наявність поручителів і КІ. Тому надає можливість взяти кредит готівкою без довідки про доходи з поганою кредитною історією.

Наша компанія надає мікропозики оперативно і безвідмовно. Співпрацюючи з нами, Ви не зіткнетеся з необхідністю документально підтверджувати свою платоспроможність. Скориставшись нашими послугами, Ви отримуєте:

  • ✔ моментальне схвалення заявки і нарахування засобів на баланс;
  • ✔ можливість поліпшити КІ, своєчасно погашаючи заборгованість;
  • ✔ експрес-обслуговування у будь-який час доби, незалежно від графіку банківських відділень;
  • ✔ можливість пролонгації (продовження) терміну повернення боргу;
  • ✔ конфіденційність і захист персональних даних.

Фінансова онлайн-платформа відноситься лояльно до минулого своїх клієнтів, тому видає кредит з поганою кредитною історією. Користувачем нашого сервісу може стати будь-який громадянин України, що досяг повноліття. І якщо процедура розгляду заявки у банку займає декілька робочих днів, у нас вона здійснюється миттєво. Зручність, чесність і висока швидкість обслуговування - ті переваги СreditUP, які оцінили тисячі жителів нашої країни!

Якщо несподівано виникла потреба в грошах, не дозвольте зовнішнім чинникам стати перешкодою для повноцінного життя! Скористайтеся нашим сервісом, щоб отримати кредит на карту з поганою кредитною історією, а наша мікрофінансова організація Вам в цьому допоможе!

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?