Що таке CreditUP?

CreditUP - мікрофінансова організація, мета якої видавати кредити онлайн на невеликі грошові суми. Наш сервіс надає короткострокові позики під певний відсоток. Простіше кажучи, у нас можна оформити кредит через інтернет на банківську карту будь-якого банку України.

Чим ми відрізняємося від банку? В першу чергу, нашою перевагою є те, що компанія видає кредити онлайн 365 днів у рік, в будь-який час дня і ночі, тобто отримати гроші готівкою на карту можна 24/7. Якщо у вас є банківська картка, ІПН і паспорт, то ми видамо Вам кредит миттєво після оформлення онлайн-заявки.

Ще одна важлива відмінність наших мікропозик від споживчого кредиту в банку полягає в тому, що оформляючи кредит онлайн, не потрібно надавати довідку про доходи або будь-які інші документи, а всі рішення приймаються автоматично за 8 секунд. Ми лояльні до всіх клієнтів, і гарантія отримання позики досить висока, так як з розумінням ставимося до позичальників, їхніх кредитних історій і необхідності отримати готівку саме тоді, коли цього вимагають обставини.

CreditUp - це не просто сучасний онлайн-сервіс швидких кредитів, але і передова IT-компанія з фінансової ліцензією, яка працює з інноваційними технологіями для оцінки ризиків. Постійне зростання і розвиток робить нас кращими у всьому - найшвидші прийняття рішень на території України і найшвидша видача кредитів на карту банку.

Ми дбаємо про наших клієнтів і прагнемо завоювати їх лояльність - наша програма «BonusUP» яскраве тому підтвердження. Наша місія - надання моментальної цивілізованої фінансової допомоги всім, хто цього потребує. Ми впевнені в тому, що майбутнім світом управлятимуть технології, а не бюрократія. Наш сервіс - це невеличкий фрагмент такого майбутнього, доступний вже сьогодні.

Як це працює?

Отримати кредит онлайн дуже просто! Не потрібно збирати набір документів, довідки з роботи про доходи, вносити заставу, шукати поручителів, все що необхідно - заповнити анкету на нашому сайті через свій комп'ютер, планшет або смартфон при наявності інтернету. У заявці вказати ПІБ, адресу, телефон, електронну пошту, паспортні дані, ІПН, сфотографуватися і прикріпити Вашу особисту банківську картку, а також ознайомитися з договором і відправити на перевірку. Система автоматично, за 8 секунд, прийме рішення про видачу кредиту онлайн і готівка надійде на карту банку миттєво.

Сервіс компанії працює таким чином, що Вам не будуть телефонувати і повідомляти про отримання позики, всі дії відбуваються у Вас на очах у режимі online. Тому рішення по кредиту ви дізнаєтеся відразу ж після заповнення анкети. І саме тому наша система допоможе вам отримати кредит 365 днів в році, 7 днів в тиждень без перерв і вихідних.

Оформити кредит готівкою на карту банку ще ніколи не було так просто. Повернути позику можна через термінали самообслуговування, перерахувати зі своєї особистої карти або оплатити через касу банку. Весь процес оформлення заявки на кредит онлайн і отримання готівки займає близько 8 хвилин, тим самим, заощаджує Ваш час і не відволікає від основних справ. Та ще й частину витрат ми компенсуємо у вигляді коштів на бонусний рахунок відповідно до чинної програми лояльності.

Офіційна інформація

Отримати офіційну інформацію можна на сайті - https://creditup.com.ua/docs

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?