Швидко

Рішення про видачу кредиту - за 8 секунд після заповнення онлайн заявки. Гроші на карту банку перераховуються за 1 хвилину.

Вигідно

Для Вас діє програма лояльності, за умовами якої ми компенсуємо частину Ваших витрат.

100% online

Кредити видаються 100% в автоматичному режимі. Ми не будемо передзвонювати вам і щось уточнювати.

Термін - не обмежено

Ви можете подовжувати кредит скільки завгодно разів. Все, що для цього потрібно - сплатити відсотки за попередній період.

Кращі пропозиції

Ночные охотники
Ночные охотники
Сума
1000 грн
Строк
7 дней
Комісія за кредит
120 грн
Проведи с пользой ночь. Поохоться на выгодный кредит! Экономить с CreditUP легко!

Дізнайтеся про вірогідність видачі Вам кредиту

Заповніть форму та отримайте попереднє рішення вже за 1 хвилину

Оцініть наші переваги

Наш сервіс здійснює найшвидшу видачу кредитів

Компанія CreditUP працює цілодобово, без вихідних і святкових днів, на відміну від банків, які кредитують лише в будній час

Орієнтуючись на західні технології, команда професіоналів автоматизувала процес таким чином, що рішення про видачу кредиту приймає не людина, а програма в режимі online.

Висока швидкість прийняття рішень щодо видачі позики онлайн дозволить Вам взяти гроші в кредит миттєво не виходячи з дому, без застави та довідки про доходи


Якість та надійність нашого сервісу вже встигли оцінити понад 30 000 осіб. Спробуйте і Ви.

Банк

75% отримують кредит

Кредит отримують 27%

Працюємо 24/7

Робочі години: 9:00 - 18:00

Рішення за 8 секунд

Рішення від 30 хвилин

Гроші за 1 хвилину

Гроші через 1-3 дні

Онлайн угода

Угода підписується в банку

Компенсуємо частину Ваших витрат

Стягує приховані комісії, збільшуючи Ваші витрати

Кредит онлайн від CreditUP - правильне рішення отримати швидко гроші на карту банку

У нашому житті трапляються різного характеру ситуації, коли бракує зовсім небагато на придбання товарів, техніки, меблів, завершення ремонту, покупки квитків, щоб відправитися на відпочинок, або безлічі інших речей, які хочеться здійснити якомога швидше.

І на зміну довгим процедурам банківського кредитування приходять нові фінансові структури (МФО), через які можна оформити кредит без довідки про доходи, поручителів та застави. А головним пріоритетом такого виду позики є простота і швидкість його отримання.

Швидкий кредит онлайн видається громадянам України, після того, як їм виповнилося вісімнадцять років. Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків і всі інші міста та населені пункти однаково доступні для оформлення позик.

Вирішити проблему, коли потрібні гроші до зарплати допоможе заповнення заявки на кредит онлайн на фінансовому порталі КредитАП. Реєстрація, введення особистих і паспортних даних, ідентифікація особистості по фотографії, верифікація банківської картки і договірна угоду займе близько півгодини при першому оформленні.

Кредит за 15 хвилин - цілком реально, завдяки роботі компанії CreditUP 24/7 в режимі онлайн і прийняття рішень про видачу позик автоматично за 8 секунд, будь це Київ чи інша країна, якщо у Вас є український паспорт та ІПН.

Взяти кредит онлайн через наш сервіс на карту банку дуже зручно. На калькуляторі на сайті КредитАП, слід вказати суму і період, на який потрібні гроші в борг або до зарплати і, оформивши заявку, очікувати кілька секунд для схвалення.

Готівка зараховується миттєво на будь-яку банківську картку України. А використовуючи знижку 50% при першому оформленні, є можливість взяти кредит дешевше, ніж пропонують інші онлайн ресурси, до того ж, прийняти подарункові бонусні гривні для погашення заборгованості, а також, для економії на мікропозиках.

Відгуки наших клієнтів

© CreditUP 2016
comodo