Сплата карткою

Найпростіший варіант - оплата заборгованості по позиці в Особистому кабінеті за допомогою банківської карти будь-якого банку України. Для цього зайдіть в особистий кабінет у розділі "поточний кредит" і перерахуйте гроші на рахунок погашення кредиту.

За допомогою платіжного терміналу

Ви можете погасити кредит через мережу терміналів City24 (в будь-якому магазині АТБ) або EasyPay. Для цього вам потрібно знати суму заборгованності і номер телефону, використаного під час оформлення кредиту. В терміналі оберіть розділ "Банківські операції" --> "CreditUP"

Проплатити через касу банку

В будь-якому з банків України ви можете погасити кредит, вказавши наші реквізити: ТОВ "ВЕЛЛФІН" код ЄДРПО 39952398, рахунок IBAN - UA 67 300346 0000026501014770201 в АТ «АЛЬФА-БАНК», МФО 300346. В призначенні платежу вкажіть ваші ПІБ, ІПН та номер телефону.

Оплата без авторизації

Ви можете погасити кредит онлайн всього в декілька кліків і без авторизації. Для переходу до швидкої оплати, перейдіть по посиланню.

Погасити кредит онлайн - швидко і просто

Завжди приємно відчувати свободу від зобов'язань, а в разі погашення кредиту від CreditUP - подвійно, оскільки в момент виплати частину витрат ми Вам компенсуємо у вигляді коштів на бонусний рахунок згідно умов програми лояльності. Тобто, Ви зможете оплачувати Ваші витрати по кредиту засобами з бонусного рахунку.

Зверніть увагу на те, що сервіс онлайн кредитування розрахований на короткострокові позики. CreditUP не обмежує максимальний строк користування кредитом. Ви можете пролонгувати термін вашої позики будь-яку кількість разів за умови виплати всіх відсотків, нарахованих на момент подовження позики.

Проте ми не рекомендуємо вам зволікати з виплатою позики, оскільки надто довгий строк кредиту може призвести до невиправдано високої вартості його обслуговування. Якщо ви через особисті обставини не можете сплатити за кредитом в узгоджений термін, зверніться до нашого контакт-центру для реструктуризації боргу.

Залишились питання?

Ознайомтесь з розділом "Питання та відповіді"

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?