Сплата карткою

Найпростіший варіант - оплата заборгованості по позиці в Особистому кабінеті за допомогою банківської карти будь-якого банку України. Для цього зайдіть в особистий кабінет у розділі "поточний кредит" і перерахуйте гроші на рахунок погашення кредиту.

За допомогою платіжного терміналу

Ви можете погасити кредит через мережу терміналів City24 (в будь-якому магазині АТБ) або EasyPay. Для цього вам потрібно знати суму заборгованності і номер телефону, використаного під час оформлення кредиту. В терміналі оберіть розділ "Банківські операції" --> "CreditUP"

Проплатити через касу банку

В будь-якому з банків України ви можете погасити кредит, вказавши наші реквізити: ТОВ «ВЕЛЛФІН» ЄДРПОУ 39952398, 03061 м. Київ, вул. Героїв Севастополя, буд. 48. Рахунок IBAN – UA 113204780000026507924488678, АБ «УКРГАЗБАНК», МФО 320478. В призначенні платежу вкажіть ваші ПІБ, ІПН та номер телефону.

Оплата без авторизації

Ви можете погасити кредит онлайн всього в декілька кліків і без авторизації. Для переходу до швидкої оплати, перейдіть по посиланню.

Погасити кредит онлайн - швидко і просто

Завжди приємно відчувати свободу від зобов'язань, а в разі погашення кредиту від CreditUP - подвійно, оскільки в момент виплати частину витрат ми Вам компенсуємо у вигляді коштів на бонусний рахунок згідно умов програми лояльності. Тобто, Ви зможете оплачувати Ваші витрати по кредиту засобами з бонусного рахунку.

Шановні клієнти!

Попереджуємо Вас, що погашення позики в ТОВ «ВЕЛЛФІН» (CreditUP) здійснюється тільки способами, що вказані на цій сторінці.

Закликаємо Вас у жодному разі не здійснювати оплату на банківські картки та рахунки невідомих осіб та організацій.

Зверніть увагу на те, що сервіс онлайн кредитування розрахований на короткострокові позики. CreditUP не обмежує максимальний строк користування кредитом. Ви можете пролонгувати термін вашої позики будь-яку кількість разів за умови виплати всіх відсотків, нарахованих на момент подовження позики.

Проте ми не рекомендуємо вам зволікати з виплатою позики, оскільки надто довгий строк кредиту може призвести до невиправдано високої вартості його обслуговування. Якщо ви через особисті обставини не можете сплатити за кредитом в узгоджений термін, зверніться до нашого контакт-центру для реструктуризації боргу.

Залишились питання?

Ознайомтесь з розділом "Питання та відповіді"

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?