Дякуємо Вам за те, що Ви з нами

Програма лояльності «BonusUP» - це наша вдячність Вам, за наше успішне співробітництво та дружні взаємини. Ми цінуємо Вашу лояльність і готові компенсувати частину Ваших витрат. Наша програма лояльності «BonusUP» - це спеціальна програма, згідно з якою всі клієнти-учасники отримують бонусні бали і можуть обмінювати їх на послуги від нашої компанії і партнерів.

Програма діє з 23.01.2017 на постійній основі, в рамках якої всі клієнти, зареєстровані в програмі «Мій кабінет» до 23.01.2017 року, автоматично є учасниками, а ті клієнти, які будуть реєструватися після 23.01.2017 року, автоматично стають учасниками програми лояльності в момент реєстрації.

В процесі наших взаємин з Вами, кожен раз, використовуючи наші послуги або в момент певних подій ми нараховуємо Вам бонуси. Бонуси - це умовні одиниці, які зараховуються на бонусний рахунок і списуються з нього в разі використання Вами на послуги від компанії або партнерів, на умовах, передбачених Правилами програми лояльності «BonusUP». 1 бонус = 1 гривні і може бути використаний як звичайні грошові кошти. Правила нарахування бонусів детально описані в розділі «Як отримувати бонуси» і в Правилах за програмою лояльності «BonusUP».

Бонуси на Вашому бонусному рахунку можуть бути 2 х видів: планові і фактичні.

Плановий бонус відображається при оформленні кредиту, отриманні позитивного рішення і до моменту погашення кредиту. Плановий бонус не доступний до обміну.

Фактичний бонус - після повного погашення кредиту, плановий бонус переходить в статус фактичного, нараховується згідно правил нарахування в залежності від суми фактичних витрат по кредиту. На наступний день після погашення кредиту, фактичний бонус доступний до обміну. Всі Ваші бонуси накопичуються і зберігаються на Вашому бонусному рахунку - це спеціальний рахунок клієнта, на якому зберігаються бонуси. Стан бонусного рахунку відображається в програмі «Мій кабінет» в розділі «Мої бонуси».

Як нараховуються бонуси за програмою лояльності

Ми цінуємо наше співробітництво з Вами і нарахувати Вам бонуси за певні дії.

За користування кредитом

Кожен раз, коли Ви оформляєте кредит і отримуєте позитивне рішення, при його погашенні ми нараховуємо Вам бонуси на Ваш бонусний рахунок, розмір яких залежить від суми витрат по кредит.

Наприклад, Ви оформили кредит на 1200 грн. терміном на 30 днів.

Сума Ваших витрат (% по кредиту) склала 691 грн. При погашенні даного кредиту в повному обсязі через 30 днів Вам буде нараховано 48 грн. на бонусний рахунок, тобто 7% від 691 грн.

При погашенні кредиту раніше планового терміну, бонуси нараховуються згідно фактичного строку користування кредитом, тобто відповідно до фактичної суми витрат по кредиту.

Сума витрат
Нараховується % від суми витрат на бонусний рахунок
Від 0 грн. до 250 грн.
3%
Від 251 грн. до 500 грн.
5%
Від 501 грн. до 750 грн.
7%
Від 751 грн. до 1000 грн.
10%
Більше 1000 грн.
12%

За реєстрацію

Ми завжди раді новим знайомствам. Тому, якщо Ви тільки вирішили оформити свій перший кредит, то після реєстрації в програмі «Мій кабінет» і отримання позитивного рішення, ми нарахуємо Вам Ваші перші бонуси.

У День Вашого народження

Як і належить добрим друзям, ми завжди вітаємо своїх клієнтів з Днем народження і даруємо подарунки. Тому в день Вашого народження (в дату, зазначену в Ваших реєстраційних даних в якості дня народження) ми також нарахуємо Вам бонуси.

Всі Ваші бонуси накопичуються на Вашому бонусному рахунку. Кількість нарахованих (планових і фактичних), доступних до обміну і використаних Вами бонусів Ви завжди можете подивитися в програмі «Мій кабінет» в розділі «Мої бонуси».

При цьому бонуси на Вашому бонусному рахунку мають 2 статусу: планові і фактичні. Планові бонуси відображаються на калькуляторі при оформленні і в програмі «Мій кабінет» в розділі «Мої бонуси» після позитивного рішення про видачу кредиту. Розмір планових бонусів відображається у вигляді відсотка від суми витрат відповідно до обраного варіанту суми і плановому терміну погашення. При зміні суми та / або терміну погашення за фактом, сума фактично нараховані бонусів також змінюється відповідно до суми Ваших фактичних витрат по кредиту.

Наприклад, Ви оформили кредит на 1200 грн. терміном на 30 днів. Планова сума Ваших витрат (% по кредиту) склала 691 грн. Планова сума бонусів становить 48 грн. на бонусний рахунок. При погашенні даного кредиту в повному обсязі, але раніше планового терміну, не через 30 днів, а через 20 днів, фактична сума бонусів складе 23 грн. Бонуси за поточний кредит потрапляють на бонусний рахунок і доступні до обміну на наступний день після повного погашення поточного кредиту.

Порядок обміну бонусів

Бонуси з Вашого бонусного рахунку Ви можете обміняти в програмі «Мій кабінет» в розділі «Мої бонуси». Ви можете обміняти тільки доступні до обміну бонуси з Вашого бонусного рахунку. Ви можете обміняти доступні до обміну бонуси на послуги компанії, а також, на послуги наших партнерів.

На послуги компанії

Обмін бонусів на послуги компанії - це обмін бонусів в рахунок часткового або повного (але не менше, ніж 1 грн.) Погашення суми витрат по кредиту.

Обмін здійснюється в момент безпосереднього погашення кредиту. При цьому Вам буде запропоновано використовувати бонуси, в разі їх наявності.

При обміні 1 бонус еквівалентний 1 гривні. Наприклад, На Вашому бонусному рахунку до моменту оформлення даного кредиту вже є 95 бонусів. Ви оформили кредит на 1200 грн. терміном на 30 днів.

При погашенні даного кредиту в повному обсязі через 30 днів сума Ваших витрат (% по кредиту) становить 691 грн. У момент погашення даного кредиту Вам буде запропоновано використовувати Ваші бонуси в рахунок погашення суми витрат. За Вашої згоди на використання, з Вашого бонусного рахунку буде списано 95 грн. (Або зазначена Вами сума) і сума Ваших витрат за цим кредитом складе 596 грн. (691 грн. - 95 грн. З бонусного рахунку) замість 691 грн. Також, після погашення даного кредиту Вам буде нараховано 48 грн. на бонусний рахунок.

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?