Мінімальна сума споживчого кредиту становить - 1 000,00 грн, максимальна сума/ліміт споживчого кредиту - 50 000,00 грн. Строк кредитування становить від 7 днів до 120 днів.
Компьютер або мобільний телефон / планшет з доступом до мережі інтернет, банківська картка будь-якого банку України оформлена на ваше ім'я, паспорт та ідентифікаційний код.
Вимоги до позичальників: громадянство України, вік від 18 до 60 років, відсутність значних прострочок в кредитній історії.
В будь-якому населеному пункті України. Кредит оформлюється на сайті, кошти перераховуються на банківську картку. Ваше місце розташування не має значення.
Ні. Ви створюєте заявку через інтернет. Договір підписуєте в електронному вигляді. Кошти перераховуються на зазначену вами банківську картку.
Не потрібно пересилати або сканувати жодних документів. При заповненні анкети вперше, вам потрібно буде вказати, окрім іншого, дані вашого паспорту та ІПН. Всі ваші дані будуть збережені і для отримання наступних кредитів вам треба буде лише обрати суму та строк.
Ми не вимагаємо сканування або передавання в інший спосіб жодних ваших документів. Єдине, що нам потрібно - це ваше фото. Оптимально, якщо фотографію зроблено в момент видачі кредиту за допомогою вбудованої веб-камери, або камери мобільного телефону. У випадку відсутності камери ви маєте змогу завантажити ваше реальне фото. Ми використовуємо фотографію для проведення різноманітних перевірок. Тому важливо, щоб на зображенні було чітко видно ваше обличчя. Використання чужої фотографії може негативно вплинути на рішення щодо видачі вам кредиту.
На картку будь-якого українського банку. Картка має бути оформлена на ваше ім'я та активна.
Так. Основна вимога - не мати значних прострочок за платежами.
Ні. Для отримання нового кредиту необхідно закрити попередній.
Оберіть суму і строк кредиту на кредитному калькуляторі Та натисніть "Отримати". Далі необхідно лише заповнити анкету, вказати номер картки, на яку ви бажаєте отримати кошти та погодитись з умовами кредитного договору.
Процес прийняття рішень повністю автоматизовано. Це означає, що рішення приймаються протягом 2-3 секунд. Гроші будуть зараховані на вашу картку через 2 хвилини після прийняття позитивного рішення.
Заявки приймаються лише на сайті. За телефоном ми будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання щодо заповнення заявки на кредит.
Ви можете в будь-який час відредагувати ваші дані в кабінеті користувача.
Ви одразу ж дізнаєтесь про те, чи видадуть вам кредит. У випадку позитивного рішення ви також отримаєте повідомлення у вигляді email та sms.
Ви можете відмовитися від кредиту на будь-якому етапі заповнення заявки до моменту підписання договору. Факт підписання договору означає вашу згоду на отримання кредиту, тож після надання такої згоди відмовитися від кредиту вже неможливо. Однак ви можете повернути гроші достроково, сплативши відсотки лише за фактичний період користування кредитними коштами.
Банківська картка має належати лише вам, для запобігання шахрайства (оформлення кредиту з видачею на картку третьої особи).
Це трьохзначний код, що міститься на зворотньому боці вашої картки. Його використовують для перевірки справжньості картки під час здійснення будь-яких операцій в інтернеті.

Ви вносите параметри вашої картки у форму, захищену згідно з міжнародними стандартами PCI DSS. Після цього на картці буде заблоковано перевірочну суму від 0,01 грн до 0,99 грн. Яку саме суму було заблоковано ви дізнаєтесь з sms від банка, що випустив вашу картку (якщо у вас активна послуга sms-банкінгу). Інші способи дізнатися заблоковану суму - за допомогою інтернет-банку, або зателефонувавши до контакт-центру вашого банку. Заблоковану суму необхідно внести у відповідне вікно форми верифікації. На цьому процес верифікації завершено, карта підтверджена та прив'язана до вашого облікового запису в CreditUP. Це потрібно зробити лише 1 раз. При отриманні наступних кредитів на ту саму картку, вам треба буде лише обрати її в особистому кабінеті. Ви можете прив'язати декілька різних карток, та видаляти недійсні картки.

Важливо! Банківська картка, яку ви використовуєте для отримання кредиту, має належати вам та бути оформлена на ваше ім'я. При спробі прив'язати картку, яка належить третій особі, користувача буде заблоковано, а інформацію про нього надіслано до правоохоронних органів, бюро кредитних історій та банку-емітента картки.

В момент оформлення кожного конкретного кредиту, безпосередньо перед отриманням коштів вам буде запропоновано ознайомитися з договором позички із зазначенням параметрів кожної конкретної операції, а також з правилами договору позички (Правила). Окрім цього, після оформлення кредиту договір позички, що діє, буде відправлено вам на email. Також цей договір буде доступний у вашому особистому кабінеть під час всього строку кредиту.
Відповідно до ст 12 Закону України від 03.09.2015 № 675-VIII "Про електронну комерцію", електронний підпис одноразовим ідентифікатором - це дані в електронній формі у вигляді алфавітно-цифрової послідовності, що додаються до інших електронних даних особою, яка прийняла пропозицію (оферту) укласти електронний договір, та надсилаються іншій стороні цього договору. Прикладом одноразового ідентифікатора може бути код, що надсилається користувачеві через смс або email повідомлення, під час реєстрації, що в подальшому використовується для входу в систему.
Строк кредитування, залежно від кредиту, становить від 7 днів до 120 днів.
 1. Перерахуванням коштів з банківської картки: у випадку наявності коштів на одній з ваших карток, ви можете сплатити заборгованість в особистому кабінеті (https://creditup.com.ua/account/repay-loan). Для сплати за кредитом використання тієї ж картки, на яку ви отримали кредит, не є обов'язковим. Також ви можете скористатися інтернет-банкунгом вашого банку, для цього використовуйте дані отримувача платежу, що містяться в вашому договорі.
 2. Сплата готівкою: через будь-який платіжний термінал систем Citi24 (термінали в меежі магазинів АТБ), або EasyPay (Термінали EasyPay на мапі), вказавши в якості ідентифікатора номер мобільного телефону, який зареєстровано в системі CreditUP.
 3. Також можлива сплата готівкою у касі будь-якого банку, зазначивши в реквізитах отримувача платежу дані CreditUP, що містяться в договорі.

Суму, яку необхідно сплатити, ви завжди можете перевірити в своєму кабінеті CreditUP

Так, ви можете погасити кредит в будь-який час. При передчасному погашенні кредиту ми НЕ ЗАСТОСОВУЄМО штрафні санкції. Перед сплатою, перевірте суму, яку належить сплатити, в особистому кабінеті.

Якщо ви не маєте можливості вчасно виконати кредитні зобов'язання, потрібно якомога швидше зв'язатися з кредитною установою та спробувати провести кредитну реструктуризацію.

Відповідно до кредитного договору, у випадку прострочення платежу більше ніж на 5 днів, відсоткова ставка за користування кредитом зростає.

У випадку, якщо прострочка сягнула більше 10 днів, дані про це передаються в бюро кредитних історій, що зробить неможливим отримання вами кредитів в майбутньому, навіть в інших кредитних установах.

У випадку прострочки платежу більше ніж на 30 днів, організація лишає за собою право звернутися до суду з проханням про стягнення коштів, або передати дані за таким кредитом до колекторської компанії.

Так, пролонгація кредиту можлива. Функція стає доступною в особистому кабінеті користувача за 3 дні до закінчення строку кредиту.
Если у Вас возникли трудности с погашением в срок кредита и уплатой начисленных процентов, вы можете оформить пролонгацию кредита. Функция пролонгации кредита становится доступной в Личном кабинете за три дня до истечения первоначального срока кредитования. Пролонгация оформляется посредством дополнительного соглашения к договору путём его подписания индивидуальным алфавитно-цифровым идентификатором. Оформить пролонгацию кредита можно на любой срок до 30 дней. Для того, чтобы пролонгация начала действовать, необходимо уплатить проценты, начисленные за пользование кредитом до момента пролонгации. Пролонгировать кредит можно неограниченное количество раз. Пролонгация изменяет только срок пользования кредитом, но не процентную ставку. Во время пролонгации действует та же процентная ставка, что и в момент первоначального срока кредитования.
Решение о проведении реструктуризации принимается либо на стандартных условиях, либо индивидуально под каждого Клиента. Стандартная реструктуризация доступна в Личном кабинете после третьего месяца просрочки. Индивидуальная процедура говорит о серьезной задолженности - более 6 месяцев, либо, на более ранних сроках, о серьёзных обстоятельствах, приведших к просрочке. Само понятие Реструктуризация кредитной задолженности - это внесение изменений в договор с должником по оплате и срокам. В момент реструктуризации сумма долга фиксируется, дальнейшее начисление процентов прекращается. Сама сумма долга разбивается на несколько, как правило, равных по сумме, платежей, которые необходимо выплачивать согласно установленного графика (обычно раз в месяц). Существуют 2 основных варианта реструктуризации: • Уменьшение суммы ежемесячного взноса за счет увеличения срока кредитования; • Предоставление отсрочки - каникул; . И в первом и во втором случае, как подтверждение своих намерений рассчитаться, должник должен оплатить часть долга.
CreditUР - це сучасний сервіс видачі онлайн-кредитів на картку. Для отримання кредиту в CreditUР потрібно лише заповнення заявки на сайті. Після перевірки даних, яка триватиме близько 2-3 секунд, приймається рішення про видачу кредиту і кошти переводяться безпосередньо на картку отримувача, видану будь-яким банком України. CreditUP - це кредит на картку онлайн без застави, поручителів та справки про доходи, не відходячи від монітору.
Через 5-10 хвилин після погашення попереднього кредиту.
Особистий кабінет - це ваша особиста сторінка на сайті CreditUP. В особистому кабінеті ви можете переглянути та змінити свої персональні дані, оформити заявку, погасити кредит, отримати знижку на наступний кредит. Також там відображено актуальну інформацію про чинний кредит, та попередні кредити (за наявності).
Якщо ви забули пароль, скористайтеся функцією поновлення доступу, просто нажавши "Забули пароль"
Найбільш поширені причини відмови: ваш вік менше 21 року, або більше 60, у вас немає постійного доходу, ви зазначаєте неправдиві дані про себе. Також підставою для відмови може бути наявність у вас значних прострочень за кредитами в минулому.
Якщо ви помилились при заповненні заявки на кредит, то у вас є ще 2 спроби оформити заявку одразу після отримання відмови. У випадку навмисного внесення неправдивих даних, система заблокує для вас можливість отримання кредиту. Блокування триватиме 90 днів.
Програма лояльностi «BonusUP» це спецiальна програма, згiдно якої всi клiєнти-учасники отримують бонуснi бали та можуть обмiнювати їх на послуги вiд компанiї та партнерiв.
Програма лояльностi «BonusUP» дiє з 15.12.2016 на постiйнiй основi або до моменту, який буде вказано компанiєю як дата закiнчення.
Всi клiєнти, якi зареєструвались в програмi «Мiй кабiнет» до 15.12.2016 року автоматично э учасниками програми лояльносi. Тi клiєнти, якi реєструватимуться пiсля 15.12.2016 року, автоматично стають учасниками програми лояльностi в момент реєстрацiї. Додаткових дiй для того, щоб стати учасником програми лояльностi не потрiбно.
Бонуси – це умовнi одиниці, які зараховуються Учаснику на бонусний рахунок і списуються з нього, на підставах, передбачених Правилами програми лояльності «BonusUP». Еквiвалент бонуса: 1 бонус=1 гривнi. Бонуси округлюються до цiлих чисел згiдно правил математичного округлення.

Бонуси можуть бути плановими та фактичними.

Плановий бонус вiдображається при оформленнi кредиту, отриманнi позитивного рiшення та до моменту погашення кредиту. Плановий бонус не доступний для обмiну.

Фактичний бонус – пiсля повного погашення кредиту, плановий бонус набуває статусу фактичного та нараховується згiдно правил нарахування в залежностi вiд суми фактичних витрат по кредиту. Наступного дня пiсля дня погашення, фактичний бонус доступний для обмiну.

Бонусний рахунок – це спецiальний рахунок клiєнта, на якому зберiгаються бонуси. Стан бонусного рахунку вiдображається в програмi «Мiй кабiнет» в роздiлi «Мої бонуси».

Ми цiнуємо нашу спiвпрацю з Вами та нараховуємо бонуси за вiдповiднi дiї:

 • За користування кредитом.

  Цей вид бонусу нараховується на бонусний рахунок кожного разу при виплатi (погашеннi) кредиту згiдно таблицi нижче:

  Сума витрат
  Нараховуємий % вiд суми витрат на бонусний
  Вiд 0 грн. до 250 грн.
  3%
  Вiд 251 грн. до 500 грн.
  5%
  Вiд 501 грн. до 750 грн.
  7%
  Вiд 751 грн. до 1000 грн.
  10%
  Бiльше, нiж 1000 грн.
  12%

  Наприклад, Ви оформили кредит на 1200 грн. строком на 30 днiв. Сума Ваших витрат (% по кредиту) склала 691 грн. При погашеннi цього кредиту в повному обсязi через 30 днiв Вам буде нараховано 48 грн. на бонусний рахунок, тобто 7% вiд 691 грн.

  При погашеннi кредиту ранiше, нiж запланований строк, бонуси нараховуються згiдно фактичного строку користування кредитом, тобто згiдно фактичноi суми витрат по кредиту.

 • За реєстрацiю.

  Цей вид бонусу нараховується за умови реєстрацii в програмi «Мiй кабiнет» пiсля 23.01.2016 року в розмiрi 10 бонусiв.

 • В день Вашого народження.

  Цей вид бонусу нараховується в дату, вказану як день нарождення в Ваших реєстрацiйних данних, в розмiрi ХХ бонусiв.

Плановi бонуси вiдображаються на калькуляторi при оформленнi та в програмi «Мiй кабiнет» в роздiлi «Мої бонуси» пiсля позитивного рiшення про видачу кредиту. Розмiр планових бонусiв вiдображається у виглядi вiдсотку вiд суми витрат згiдно обраного варiанту суми та планового строку погашення кредиту. При змiнi суми та/або строку погашення по факту, сума фактичного бонусу також змiнюється вiдповiдно до суми Ваших фактичних витрат по кредиту.

Наприклад, Ви оформили кредит на 1200 грн. строком на 30 днiв. Планова сума Ваших витрат (% по кредиту) становлять 691 грн. Планова сума бонусiв становить 48 грн. на бонусний рахунок. При погашеннi цього кредиту в повному обсязi, але ранiше планового строку, не через 30 днiв, а через 20 днiв, сума фактичного бонусу буде 23 грн.

Бонуси за поточний кредит потрапляють на бонусний рахунок та доступнi для обмiну на наступний день пiсля повного погашення цього кредиту.

Бонуси накопичуються на Вашому бонусному рахунку. Кiлькiсть нарахованих (планових та фактичних), доступних для обмiну та використаних Вами бонусiв вiдображається в програмi «Мiй кабiнет» в роздiлi «Мої бонуси».

Бонуси з Вашого бонусного рахунку Ви можете обмiняти в програмi «Мiй кабiнет» в роздiлi «Мої бонуси».

Ви можете обмiняти тiльки бонуси, доступнi до обмiну з Вашого бонусного рахунку.

Обмiн бонусiв можливий на доступнi до обмiну послуги:

 • Послуги компанiї.

  Обмiн бонусiв на послуги компанiї – це обмiн бонусiв в рахунок часткового або повного (але не меньше, нiж 1 грн.) погашення суми витрат по кредиту. Обмiн вiдбувається в момент безпосереднього погашення кредиту. При цьому Вам буде запропоновано використати бонуси, в разi їх наявностi.

  При обмiнi, 1 бонус має еквiвалент 1 гривнi.

  Наприклад, на Вашому бонусному рахунку, до моменту оформлення поточного кредиту, вже є 95 бонусiв. Ви оформили кредит на 1200 грн. строком на 30 днiв.

  При погашеннi цього кредиту в повному обсязi через 30 днiв сума Ваших витрат (% по кредиту) становитиме 691 грн. В момент погашення данного кредиту Вам буде запропоновано використати Вашi бонуси в рахунок погашення суми витрат. Якщо Ви пiдтвердите Вашу згоду на використання, з Вашого бонусного рахунку буде списано 95 грн. (або вказана Вами сума, але не бiльша, нiж доступна) та сума Ваших витрат по данному кредиту буде зменьшена на суму списаних бонусiв i становитиме 596 грн. (691 грн. – 95 грн. з бонусного рахунку) замiсть 691 грн. Також, пiсля погашення данного кредиту, Вам буде нараховано 48 грн. на бонусний рахунок.

Не знайшли відповідь на своє питання - телефонуйте нам!

Ми з задоволенням дамо відповіді на всі Ваші запитання

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?