Мікрокредит онлайн

Банківські кредити, позики під заставу, кредитні картки — ці продукти і послуги сьогодні дуже розповсюджені на фінансовому ринку. Однак останнім часом популярності набирає альтернативний варіант — мікрокредитування. Цей спосіб вирішення нагальних фінансових питань приваблює клієнтів зручністю і доступністю. Мікрокредит онлайн варто взяти тоді, коли потрібні гроші на покупку вподобаної речі в магазині, терміновий ремонт, організацію свята, лікування або просто до зарплати, яку недоречно затримали.

 

 

Що таке мікрокредит, і чим він відрізняється від традиційного банкінгу?

 

Мікрокредит — це не велика позика, що видається на короткий термін. Позичальниками стають люди, яких з певних причин не влаштовує традиційний банкінг. Зазвичай банки, незалежно від суми позики, вимагають надати довідку про доходи або вказати поручителя. Однак не у кожного заявника є можливість додати до пакету документів довідку про доходи, а варіант з поручителем влаштовує далеко не всіх. У цьому разі позичальникові доводиться ставити до відома іншу людину про своє бажання отримати позику, а поручитель тоді має відповідати на запитання співробітника банку.

 

Зазвичай для оформлення заявки потрібно йти в офіс банківської установи, що відкритий лише в робочий час. Розгляд триває не менше ніж півгодини без урахування черг. При позитивному рішенні кошти надходять на карту позичальника протягом одного–трьох днів. Очевидно, якщо гроші потрібні терміново, звернення в банк — не найкращий вихід із положення.

 

 

Переваги мікрокредитів

 

Мікрокредитування позбавлене ряду недоліків традиційного банкінгу. Його переваги:

 

  • мінімальний пакет документів, відсутність вимоги надавати довідку про доходи або вказувати поручителів;

  • зручність: оформити договір можна в режимі online в будь-який час доби. Вам знадобиться тільки комп'ютер, планшет або смартфон із доступом до інтернету;

  • рішення про видачу мікрокредиту 24/7 приймається за лічені секунди, і його результат відразу ж відомий заявнику;

  • економія часу: щоб отримати гроші на картку, знадобиться менше 10 хвилин. Вам не треба приїжджати в офіс і стояти в чергах;

  • відсоток відмов при видачі мікрокредитів у кілька разів нижче, ніж при банківському кредитуванні.

 

 

Як оформити мікрокредит?

 

Не знаєте, де знайти найбільш привабливі умови для позики? Звертайтеся в мікрофінансову організацію CreditUP. Це онлайн-сервіс, за допомогою якого отримати позику стало максимально просто. Для підписання договору знадобиться лише паспорт, ІПН і картка будь-якого українського банку. Заявникові не потрібно спілкуватися зі співробітникам: рішення про видачу приймає смарт-система. Взяти мікрокредити онлайн на карту в МФО CreditUP можуть і пенсіонери, і студенти, адже тут немає вимог щодо рівня доходу або стажу роботи. За статистикою, 75% заявників, що звернулися в організацію, отримують позику.

 

Щодо розміру кредиту: при першому зверненні в CreditUP його максимальна сума становить 3500 грн. При наступних позиках вона може збільшитися до 5000 грн. Термін кредитування становить один місяць, але його можна подовжувати скільки завгодно, виплачуючи поточні відсотки.

 

Ще одна перевага сервісу полягає в тому, що заявникові не потрібно повторно вводити дані: система автоматично завантажить введену раніше інформацію, і залишиться лише вказати суму і термін. Усе настільки просто, що навіть у новачка не має виникнути запитання, як оформити мікрокредити. Для погашення боргу скористайтеся терміналом самообслуговування, заплатіть у касі банку або перерахуйте з картки.

 

Відпочинок, покупки, бізнес — беріть гроші на будь-які потреби і економте час і сили!

Киев
Винница
Днепр
Донецк
Житомир
Запорожье
Ивано-Франковск
Кропивницкий
Луганск
Луцк
Львов
Николаев
Одесса
Полтава
Ровно
Сумы
Тернополь
Ужгород
Харьков
Херсон
Чернигов
Хмельницкий
Черкассы
Черновцы
Кредит на карту у будь-якому місті
Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Заявка на кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Миттєвий кредит на карту Єкспрес гроші Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий онлайн кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Гроші в Кредит на карту без відмови Де взяти грошей під відсотки Кредит онлайн без дзвінків цілодобово Мікрокредит 24/7
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?