Мікрокредити онлайн. Взяти мікрокредит

Це не є кредитним продуктом в розумінні Закону "Про споживче кредитування".

Банківські кредити, позики під заставу, кредитні картки — ці продукти і послуги сьогодні дуже розповсюджені на фінансовому ринку. Однак останнім часом популярності набирає альтернативний варіант — мікрокредитування. Цей спосіб вирішення нагальних фінансових питань приваблює клієнтів зручністю і доступністю. Мікрокредит онлайн варто взяти тоді, коли потрібні гроші на покупку вподобаної речі в магазині, терміновий ремонт, організацію свята, лікування або просто до зарплати, яку недоречно затримали.

 

 

Що таке мікрокредит, і чим він відрізняється від традиційного банкінгу?

 

Мікрокредит — це не велика позика, що видається на короткий термін. Позичальниками стають люди, яких з певних причин не влаштовує традиційний банкінг. Зазвичай банки, незалежно від суми позики, вимагають надати довідку про доходи або вказати поручителя. Однак не у кожного заявника є можливість додати до пакету документів довідку про доходи, а варіант з поручителем влаштовує далеко не всіх. У цьому разі позичальникові доводиться ставити до відома іншу людину про своє бажання отримати позику, а поручитель тоді має відповідати на запитання співробітника банку.

 

Зазвичай для оформлення заявки потрібно йти в офіс банківської установи, що відкритий лише в робочий час. Розгляд триває не менше ніж півгодини без урахування черг. При позитивному рішенні кошти надходять на карту позичальника протягом одного–трьох днів. Очевидно, якщо гроші потрібні терміново, звернення в банк — не найкращий вихід із положення.

 

 

Мікрокредити та їхні переваги

 

Мікрокредитування позбавлене ряду недоліків традиційного банкінгу. Його переваги:

 

  • мінімальний пакет документів, відсутність вимоги надавати довідку про доходи або вказувати поручителів;

  • зручність: оформити договір можна в режимі online в будь-який час доби. Вам знадобиться тільки комп'ютер, планшет або смартфон із доступом до інтернету;

  • рішення про видачу мікрокредиту 24/7 приймається за лічені секунди, і його результат відразу ж відомий заявнику;

  • економія часу: щоб отримати гроші на картку, знадобиться менше 10 хвилин. Вам не треба приїжджати в офіс і стояти в чергах;

  • відсоток відмов при видачі мікрокредитів у кілька разів нижче, ніж при банківському кредитуванні.

 

 

Як оформити мікрокредити онлайн?

 

Не знаєте, де знайти найбільш привабливі умови для позики? Звертайтеся в мікрофінансову організацію CreditUP. Це онлайн-сервіс, за допомогою якого отримати позику стало максимально просто. Для підписання договору знадобиться лише паспорт, ІПН і картка будь-якого українського банку. Заявникові не потрібно спілкуватися зі співробітникам: рішення про видачу приймає смарт-система. Взяти мікрокредити онлайн на карту в МФО CreditUP можуть і пенсіонери, і студенти, адже тут немає вимог щодо рівня доходу або стажу роботи. За статистикою, 75% заявників, що звернулися в організацію, отримують позику.

 

Щодо розміру кредиту: при першому зверненні в CreditUP його максимальна сума становить 3500 грн. При наступних позиках вона може збільшитися до 5000 грн. Термін кредитування становить один місяць, але його можна подовжувати скільки завгодно, виплачуючи поточні відсотки.

 

Ще одна перевага сервісу полягає в тому, що заявникові не потрібно повторно вводити дані: система автоматично завантажить введену раніше інформацію, і залишиться лише вказати суму і термін. Усе настільки просто, що навіть у новачка не має виникнути запитання, як оформити мікрокредити. Для погашення боргу скористайтеся терміналом самообслуговування, заплатіть у касі банку або перерахуйте з картки.

 

Відпочинок, покупки, бізнес — беріть гроші на будь-які потреби і економте час і сили!

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?