Кредит на карту від Moneyveo

Це не є кредитним продуктом в розумінні Закону "Про споживче кредитування".

На ринку України існує великий вибір організацій, через які можна взяти кредит. Одним з найшвидших способів вирішити фінансове питання, коли швидко потрібні гроші, є мікрокредитування.

Клієнту, щоб оформити кредит, достатньо заповнити онлайн заявку і чекати рішення в автоматичному режимі. На відміну від Moneyveo, яка видає кредити онлайн за 8 хвилин, компанія CreditUP розробила спеціальний сервіс видачі позик, через який можна отримати гроші в борг на карту банку за 8 секунд.

Сервіс КредитАП на сьогоднішній день є найшвидшим способом видачі кредитів в Україні. Максимальна сума при першому оформленні становить 1500 гривень, тоді як Moneyveo пропонує 3500 гривень, але ймовірність отримати гроші в кредит на сайті CreditUP наближається до 99% від усіх надісланих заявок.

Також компанія Манівео для нових клієнтів дає знижку 0% на перший кредит онлайн. Але якщо позичальник прострочив оплату хоч на день, нараховується повна вартість і штрафи. CreditUP для нових користувачів надає 50% знижку з першого дня та не анулює її, якщо клієнтові не вдалося погасити борг вчасно.

КредитАП завжди йде на допомогу і готовий давати пільгові дні для тих, хто не в змозі оплатити заборгованість в строк, а менеджери компанії допоможуть 24/7 з питаннями, що виникли за кредитами, програмою лояльності та погашення позик.

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?