Гроші під відсотки

Це не є кредитним продуктом в розумінні Закону "Про споживче кредитування".

Життя повне несподіванок, і безліч людей потрапляють у такі обставини, коли терміново потрібні кошти. У такому разі постає запитання: «Де взяти гроші під відсотки»? Причини такого поспіху бувають різними: розбився екран смартфона і потрібна заміна дорогої деталі, у помешканні протекли труби і необхідно невідкладно міняти сантехніку, на вподобане в магазині пальто лише сьогодні діє знижка тощо. І якщо ніхто з друзів не позичає грошей, взяти в борг під відсотки необхідну суму — розумне рішення. При цьому важливо оформити кредит на вигідних умовах.

 

 

Гроші в борг під відсотки

 

Кредитування в банках — популярний варіант для великих покупок, проте він не вирішує раптових фінансових проблем. Розгляд заявки на кредит від приватної особи (у Києві та інших містах) займає чимало часу, а від позичальника знадобиться пакет документів, що гарантують його платоспроможність. Якщо вам необхідно терміново взяти гроші під відсотки в борг, враховуйте: процедура позики в банку може розтягнутися в часі і порушити плани.

 

У цьому разі допоможе мікрофінансових організація — така як CreditUP. Ми видаємо в борг гроші під відсоток на будь-які потреби: покупки, ремонт, бізнес або відпочинок. Оформлення заявки триває недовго і відбувається в режимі онлайн.

 

 

Переваги мікрокредитування

 

Якщо ви твердо вирішили взяти гроші в борг, вам знадобиться паспорт, ІПН і картка будь-якого українського банку. Процес подачі заявки гранично простий. Алгоритм такий:

 

  • ви заповнюєте онлайн-форму на сайті;

  • протягом 8 секунд система автоматично приймає рішення;

  • при сприятливому вирішенні гроші надходять на картку.

 

Ви можете подати заявку на отримання грошей у зручний час, заповнивши її з комп'ютера чи смартфона. При цьому не надто важливо, де ви перебуваєте: у Києві чи іншому населеному пункті. Щоб погасити кредит, перераховуйте гроші з картки, вносьте через термінал самообслуговування або каси банку. У межах програми лояльності на рахунок нараховуються бонуси, що потім можна використати як грошові кошти. Починайте застосовувати зручну систему CreditUP уже сьогодні!

 

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?