Кредит на карту з 18 років

Багато хто помиляється, думаючи, що кредити онлайн отримують абсолютно всі. Такі організації, як CreditUP, турбуються про свідомість позичальників та розуміють, що неповнолітнім видавати позики не слід з багатьох причин і переконанням.

Кредит можна оформити, починаючи з 18 років, коли людина здатна свідомо розуміти з якою метою бере його і яким чином буде повертати. Хоча паспорт отримують в 16, все ж влаштуватися на роботу, щоб погасити борг, зможе більш старша за віком особа.

Якщо студент, молода дівчина або хлопець звернуться у банк для отримання готівки, швидше за все кредит з 18 років їм не видадуть, так як банківська структура вимагає безліч документів і гарантій повернення грошей та відсотків по кредитуванню.

Компанія CreditUP розробила таку методику, яка видає позики не тільки працюючим, а й студентам, які навчаються, тобто кредит з 18 років можна взяти без довідки про доходи і будь-якої застави за 15 хвилин, заповнивши форму заявки на сайті.

Кредити онлайн оформляються молодими людьми на різні цілі - оплата квитків, покупка необхідних товарів, подорожі, навчання і т.д. Тому, вказавши правильні дані у заявці, у кожного є можливість отримати гроші на карту за хвилину.

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?