Кредит без довідки про доходи з 18 років

Це не є кредитним продуктом в розумінні Закону "Про споживче кредитування".

Кожна друга молода людина сьогодні, переходячи в доросле життя, зіштовхуеться з великою кількістю труднощів. Повноліття - це не лише довгождана свобода і незалежність, але і відповідальність за самого себе. Багатьом доводиться орендувати власне житло, шукати роботу. Де тут взятися грошам на розваги і цікавий відпочинок? Якби можна було взяти кредит з 18 років у банку - матеріальні проблеми вже не були такими серйозними.

І якщо вже завтра треба розрахуватися за орендоване житло, а грошей бракує елементарно на проїзд і продукти, неможливо обійтися без сторонньої допомоги. На батьків, не завжди можна розраховувати, а у банку відмовляють, посилаючись на занадто молодий вік. Взяти гроші у приватного кредитора - теж не варіант із-за величезного відсотка.

Кредит з 18 років можна взяти в ломбарді під заставу цінного майна, але як обійтися молодій людині без нового телефону або улюбленої ігрової приставки? Насправді, ситуація - не безвихідна. Кожному громадянинові України, якому терміново потрібні гроші, готова прийти на допомогу мікрокредитна організація. Цей спосіб - не лише вигідний, але і дуже зручний.

 

Кредит з 18 років - моментальні гроші на карту

 

Приміром, вже завтра вимагають гроші за квартиру, а довгождана стипендія сьогодні так і не прийшла. Або можливо, Ви тільки нещодавно влаштувалися на роботу, і до першої зарплати ще треба чекати більше тижня? Навіть якщо орендодавець не йде на поступки, є можливість розрахуватися з боргом в строк! Кредит з 18 років (Україна) можна отримати, скориставшись послугами CreditUP. Кошти поступають на карту буквально за лічені секунди, завдяки тому, що :

  • ✔ подати і оформити заявку можна онлайн, не треба йти у банк;
  • ✔ сервіс доступний з телефону або комп'ютера у будь-якому місці, де можна зайти в інтернет;
  • ✔ не потрібно збирати документи, потрібні лише копії паспорту і ідентифікаційного коду;
  • ✔ заповнення заявки вимагає не більше 8 хвилин;
  • ✔ дані обробляє автоматизована система, вона ж і приймає рішення про видачу кредиту;
  • ✔ вибрана сума нараховується на баланс відразу ж після обробки заявки.

Швидкий кредит з 18 років дозволяє гідно виходити навіть з тих ситуацій, які, здається, вирішити не вдасться. Наприклад, якщо треба невідкладно купити ліки або сплатити лікування, вік і відсутність трудового стажу не перешкодять отримати додаткову фінансову допомогу! Замовити її може кожен той, кому потрібно навіть пізно увечері або вночі. Система працює оперативно і стабільно незалежно від часу доби і дня тижня.

Для когось кредит з 18 років без довідок і поручителів - "рятівний круг" у випадках, коли матеріальні труднощі беруть гору. А для деяких - можливість дозволити те, на що зібрати грошей не вдається. На що б клієнтові не знадобилися гроші, CreditUp піде йому назустріч. Нам не потрібні довідки з місця роботи, застава і поручителі. Ми не дзвонимо батькам і зберігаємо отримані дані в строгій конфіденційності. Заходьте на сайт, і отримуйте швидкі гроші. А ми Вам в цьому допоможемо!

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?