Швидкий кредит онлайн на карту - швидкі кредити

Що таке швидкий кредит на картку, і як він може допомогти?

 

швидкі гроші на карту

Це не є кредитним продуктом в розумінні Закону "Про споживче кредитування".

У нинішній економічній ситуації далеко не кожному вдається накопичити заощадження. Не маючи «подушку безпеки», людина стикається з фінансовими труднощами. Подібних прикладів безліч: поломка побутової техніки або смартфона, необхідність термінового медичного обстеження або дорогого лікування, що накопичився борг за комунальні послуги, що наближається свято або урочистий захід. Порятунком стає швидкий кредит на карту.

Кредит потрібен не тільки для вирішення проблем. З його допомогою можна придбати вподобану річ, на яку сьогодні діє знижка, або гарячу путівку за вигідною ціною. Виникає питання: де отримати цю позику?
 

Як оформити швидкі гроші на карту?

 

CreditUp - це можливість швидко і без проблем взяти в кредит від кількох сотень до кількох тисяч гривень.  У порівнянні з традиційними банківськими кредитами ключова перевага сервісу - швидкість оформлення. Перерахуємо інші «плюси».

 

     ✔ Скористатися послугою може будь-який громадянин України. Необхідні документи -Паспорт та ІПН. Потрібно мати у своєму розпорядженні також банківською карткою, на яку перераховуються гроші в разі позитивного рішення.

     ✔ Для отримання швидких грошей на карту довідка про доходи і стажі роботи не потрібно.

     ✔ Заповнення заявки відбувається в режимі онлайн на сайті. Не потрібно збирати документи і нести їх в офіс компанії. Заповнити форму можна в дорозі, використавши смартфон з підключенням до інтернету. 

     ✔ Чекати розгляду заяви не потрібно, система автоматично приймає рішення за 8-10 секунд.

     ✔ Гроші приходять через пару хвилин після затвердження. Процес від заповнення форми для отримання коштів займає в середньому вісім хвилин.

     ✔ Швидкі кредити онлайн на карту видаються цілодобово сім днів на тиждень. При виникненні форс-мажорних ситуацій ви зможете зайняти готівкові у вихідні, свята і в нічний час, коли банки не працюють.

 

 

Швидкі кредити в режимі онлайн на банківську карту: додаткові переваги
 

Погасити позику так само просто, як і отримати. Оплатити кредит можна карткою, за допомогою платіжного терміналу або в касі банку. Можливе продовження терміну кредитування: для цього потрібно тільки погасити відсотки за поточний період.

Ще одна перевага швидких кредитів онлайн - при подальшому зверненні в CreditUp заявнику вже не знадобиться вводити дані. Інформація зберігається в особистому кабінеті у вигляді шаблону, тому для оформлення нового мікропозик досить вказати суму і термін кредитування. Крім того, діє програма лояльності: чим частіше ви берете мікропозик, тим більше економите.

Якщо ви зіткнулися з фінансовими труднощами, скористайтеся онлайн-кредитуванням. Вирішуйте проблеми разом з CreditUp!

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?