Кредит без довідки про доходи

Мабуть, багато хто погодиться з твердженням про те, що фінансова стабільність і хороший доход є основою щасливого життя. Але ніхто не застрахований від виникнення непередбачених обставин, які змушують шукати додаткове джерело прибутку. Більше 23% жителів України вже оцінили переваги мікрокредитування. Завдяки цьому можна взяти кредит без довідки про доходи та інших документів.

Потреба в грошах може застати вас в самий непідходящий момент. Припустимо, ви відправилися на відпочинок або погостювати до родичів. І як тільки потяг рушив, ви виявили, що забули гаманець будинку. Що ж зробити? Існує, як мінімум, два варіанти.

  • ✔ Звернутися у банк. Подібні установи вимогливі до клієнтів. Позичальник повинен мати високий рівень зарплати і мати переконливий стаж роботи. Природно, цьому знадобиться документальне підтвердження. Після його надання доведеться чекати укладення банку упродовж декількох днів.
  • ✔ Скористатися послугами мікрофінансової компанії. CreditUP видає кредит без довідки про доходи (Україна) в режимі онлайн. Досить зайти на сайт з будь-якого пристрою, подати заявку, і гроші виявляться на вашому балансі вже через декілька хвилин. При цьому ви можете знаходитися у будь-якій точці України : в офісі, транспорті або торговому центрі.

Якщо ви тільки влаштувалися на роботу і ваш трудовий стаж складає менше напівроку, навряд чи можете розраховувати на позитивне рішення банку. У такому разі, інтернет-позика - ваш єдиний вихід! Це також актуально для тих, хто не працевлаштований офіційно. Більшість роботодавців, бажаючи заощадити на податках, не оформляють трудових стосунків із співробітниками. Отримати моментальну позику ви можете для виходу з різних складних ситуацій:

  • ✔ оплата дорогого лікування;
  • ✔ придбання або ремонт мобільного телефону, ноутбука;
  • ✔ погашення заборгованості по комунальних платежах;
  • ✔ купівля предметів першої необхідності і так далі.

 

CreditUP - надійний партнер для кожного!

Кредит без довідки про доходи

Сервіс пропонує потенційним позичальникам максимально зручні умови. Ким би ви не були: студентом, безробітним або навіть пенсіонером, ваші шанси отримати кредит (Київ) без довідки про доходи високі! Завдяки впровадженню сучасних технологій наш сервіс перетворився на простій і доступний механізм без яких-небудь складнощів, паперової тяганини і бюрократії.

Ми йдемо назустріч клієнтам і не вимагаємо особливих гарантій з боку одержувача позики. Не здійснюємо дзвінків працедавцям і родичам, усі операції система виконує автоматично. Брати кредит без довідки про доходи треба саме у нас, тому що:

  • ✔ ми працюємо 24 години в добу, 7 днів в тиждень;
  • ✔ діють бонусні програми і вигідні акції;
  • ✔ передбачена функція пролонгації платежу.

Оформляйте мікропозику на карту будь-якого українського банку і розпрощайтеся з матеріальними труднощами. А ми вам в цьому допоможемо!

Киев
Винница
Днепр
Донецк
Житомир
Запорожье
Ивано-Франковск
Кропивницкий
Луганск
Луцк
Львов
Николаев
Одесса
Полтава
Ровно
Сумы
Тернополь
Ужгород
Харьков
Херсон
Чернигов
Хмельницкий
Черкассы
Черновцы
Кредит на карту у будь-якому місті
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?