Кредит без довідки про доходи онлайн

Це не є кредитним продуктом в розумінні Закону "Про споживче кредитування".

Мабуть, багато хто погодиться з твердженням про те, що фінансова стабільність та хороший дохід є основою щасливого життя. Але ніхто не застрахований від виникнення непередбачених обставин, які змушують шукати додаткове джерело прибутку. Понад 23% жителів України вже оцінили переваги мікрокредитування. Завдяки цьому можна взяти кредит без довідки про доходи та поручителів.

Потреба в грошах може застати вас в самий невідповідний момент. Припустимо, ви відправилися на відпочинок або погостювати до родичів. І як тільки поїзд рушив, ви виявили, що забули гаманець дома. Що ж робити?

 

Де взяти кредит без довідки про доходи?


Існує, як мінімум, два варіанти.

      1. Звернутися в банк. Подібні установи вимогливі до клієнтів. Позичальник повинен мати високий рівень зарплати і володіти значним стажем роботи. Звісно, для цього буде потрібно документальне підтвердження. Після його надання доведеться чекати підтвердження банку протягом декількох днів.

 

Взяти кредит без довідки про доходи

 

      2. Скористатися послугами мікрофінансової компанії. CreditUP видає кредит без довідки про доходи (Україна) в режимі онлайн. Досить зайти на сайт з будь-якого пристрою, подати заявку, і гроші виявляться на вашому балансі вже через кілька хвилин. При цьому ви можете перебувати в будь-якій точці України: в офісі, транспорті або торговому центрі.

Якщо ви тільки влаштувалися на роботу і ваш трудовий стаж становить менше півроку, навряд чи можете розраховувати на позитивне рішення банку. В такому випадку, інтернет-займ - ваш єдиний вихід! Це також актуально для тих, хто не працевлаштований офіційно. Більшість роботодавців, бажаючи заощадити на податках, не оформляє трудових відносин з працівниками. Отримати миттєвий позику ви можете для виходу з різних складних ситуацій:

✔ оплата дорогого лікування;
✔ придбання або ремонт мобільного телефону, ноутбука;
✔ погашення заборгованості по комунальним платежам;
✔ покупка предметів першої необхідності і т.д.
 

CreditUP - надійний партнер для кожного!

 

Гроші в кредит без довідки про доходи


Сервіс пропонує потенційним позичальникам максимально зручні умови. Ким би ви не були: студентом, безробітним або навіть пенсіонером, ваші шанси отримати кредит (Київ) без довідки про доходи високі! Завдяки впровадженню сучасних технологій наш сервіс перетворився в простий і доступний механізм без будь-яких складнощів, паперової тяганини і бюрократії.

Ми йдемо назустріч клієнтам і не вимагаємо особливих гарантій з боку одержувача позики. Чи не робимо дзвінків роботодавцям і родичам, всі операції система виконує автоматично. Брати кредит без довідки про доходи потрібно саме у нас, тому що:

✔ ми працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень;
✔ діють бонусні програми і вигідні акції;
✔ передбачена функція пролонгації платежу.
Оформляйте мікропозик на карту будь-якого українського банку і розпрощайтеся з матеріальними труднощами. А ми вам в цьому допоможемо!

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?