Кредит студентам

Це не є кредитним продуктом в розумінні Закону "Про споживче кредитування".

Студентські роки - прекрасна пора, насичена яскравими враженнями. У цей період ми не лише вчимося, але і поринаємо в самостійне доросле життя. Розваги, нові знайомства і інші радощі студентського життя іноді затьмарює нестача грошей. Нині розмір стипендій такий, що не обійтися без додаткового доходу. Якщо розраховувати на допомогу батьків можна не завжди, є вихід - кредит для студентів.

Навряд чи існує банк, готовий видати позику студентові, який не працевлаштований і не має великого трудового стажу. Існує гідна альтернатива - мікрофінансові організації. Вони видають мікропозику, коли до стипендії залишається ще більше тижня, а своїх заощаджень бракує. Кредит студентам - справжній порятунок, коли потрібні гроші на:

  • ✔ оплату навчання, проживання в гуртожитку;
  • ✔ транспортні витрати;
  • ✔ купівлю продуктів харчування, ліків, одягу і інших предметів першої необхідності;
  • ✔ участь у святкових заходах.

Будь-яка, навіть найдорожча і надійна техніка не зроблена "на віки", і якщо зламався ноутбук або мобільний телефон, власник стикається з рядом проблем. Особливо якщо власник - студент, який не може обійтися без сучасних гаджетів і доступу до інтернету. Кредит студентам - ефективний засіб, покликаний швидко вирішувати подібні проблеми! Скориставшись послугами МФО, ви повернете своїй техніці "друге життя" і знову будете на зв'язку.

 

Кредит для студентів - надійний помічник CreditUp

 

На відміну від банків, які досить вимогливі до позичальників, наша мікрофінансова організація лояльна до клієнтів. Сервіс доступний кожному повнолітньому громадянинові України. Якщо додаткові грошові кошти потрібні терміново, рекомендуємо узяти кредит студентам (Україна). Ми переказуємо кошти на рахунок за лічені секунди завдяки тому, що :

  • ✔ система повністю автоматизована, виключений людський чинник і які-небудь затримки;
  • ✔ сервіс доступний у будь-якій точці країни з будь-якого ПК, ноутбука або планшета;
  • ✔ немає необхідності збирати документи, йти у банк або залишати цінне майно в заставу;
  • ✔ для заповнення анкети вимагається 8 хвилин;
  • ✔ відразу ж після відправлення заявки система видає рішення про видачу потрібної торби;
  • ✔ гроші нараховуються одночасно з отриманням рішення.

Якщо банківські операції виконуються упродовж 2-3 робочих днів, то наша компанія кредит студентові (Київ) видає дійсно миттєво. Можете відразу ж знімати їх в найближчому банкоматі або розплачуватися картою.

Нас вибирають не лише через швидкісну роботу. У CreditUp - одна з найнижчих процентних ставок. Відсутні які-небудь переплати і приховані платежі. Вибрати суму і термін мікропозики може кожен самостійно, залежно від своїх потреб і матеріальних можливостей.

Відвідування вечірки, романтичне побачення з одногруппницей, купівля модного одягу - усе це тепер набагато доступніше, якщо отримати кредит для студента. Скористайтеся послугами нашої компанії і переконайтеся в цьому самі!

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?