Кредит онлайн на картку

Це не є кредитним продуктом в розумінні Закону "Про споживче кредитування".

Вперше свою популярність кредит онлайн почав набирати на берегах Латинської Америки, коли населення потребувало отримувати швидко гроші для того, щоб нагодувати свої сім'ї. І таким чином, почали відкриватися мікрофінансові компанії, які під певний відсоток позичали необхідні грошові суми.

Такий вид фінансової допомоги, як кредит онлайн, прийшов і в Україну, і поширився саме тоді, коли банки відмовляли позичальникам видавати гроші готівкою у невеликих розмірах і на короткі терміни.

Спочатку експрес кредити можна було отримувати тільки при особистому відвідуванні клієнта відділення фінансової структури. Процедура видачі позик займала від години і більше, також треба було надавати різного виду документи, які гарантували повернення грошей.

У нинішній час процес досяг максимального прогресу і тепер, щоб отримати кредит, досить в онлайн режимі заповнити заявку на сайті компанії, а система автоматично прийме рішення про видачу позики за пару секунд.

Тобто, при наявності планшета, смартфона або комп'ютера з відеокамерою і доступом до інтернету, можна оформити кредит онлайн за 8 хвилин не виходячи з дому чи офісу. Знайти швидко гроші стало настільки доступно, що навіть мандрівникові, перебуваючи в іншій країні, вдасться це здійснити в будь-який час і в будь-який день, 24/7.

А найкращим у цього виду кредитування є те, що гроші надходять на карту банку за хвилину і користувачеві не треба нікуди йти, щоб їх отримати. Якщо клієнту схвалили кредит онлайн, у нього є можливість відразу ж скористатися коштами на свій особистий розсуд, сплативши банківською картою або знявши готівку.

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?