Воу-воу, у нас тут свято наближається. Щойно стихла метушня навколо купівлі новорічних подарунків, а я вже думаю, що подарувати коханій в День Святого Валентина та ще й без великої шкоди для бюджету. Звісно ж  бути оригінальним у цей день непросто, та все-таки можливо. У цій статті я спробую розповісти вам як я збираюся зробити для коханої людини це свято незвичайним!

Насамперед я маю сказати про основні бюджетні подарунки, які можуть зробити це свято незабутнім. 

Адже погодьтеся такий подарунок як “прогулянка на лімузині”-  це не тільки увага, а й безцінні емоції. Я вже уявляю вираз обличчя моєї дівчини коли вийшовши на вулицю, вона побачить мене в шикарному авто, яке відвезе її, куди душа забажає! І коштує це задоволення всього лише 1000 грн.

Але на випадок, якщо всі лімузини будуть зайняті я маю ще 3 запасні плани для подарунків.

  1. Це квитки на концерт її улюбленої групи. Адже цей подарунок теж гарантує яскраві враженні та шквал радісних емоцій. До того ж  якщо квитки купляти заздалегідь, а не в день концерту то в бюджет до 1000 грн можна легко поміститися.

  2. Це подарунковий сертифікат на шопінг в її улюбленому магазині. Нехай вона сама обере, що їй потрібно та насолодиться процесом шопінгу, адже моя дівчина це любить - я точно знаю. Та й ціни на сертифікати починаються від 500 грн, що приємно радує мій гаманець.

  3. Це фотосесія. Адже фотосесія це чудова можливість змінити аватар, оновити профайл і просто помилуватися собою. До того ж фотографи сьогодні пропонують спеціальні подарункові сертифікати, які можна замовити, обравши дату і стиль фотосесії. Вартість сертифікату на двогодинну зйомку становить 1 500 грн. Що вже трохи виходить за рамки мого бюджету. Та я не хвилююся через гроші, адже сервіс CreditUp - працює цілодобово. Тут онлайн можна отримати гроші до зарплати на карту будь-якого банку в будь-який час. Погодьтеся, що незабутні емоції, які залишаться зі мною та моєю коханою на все життя варті незначних відсотків за кредитні кошти.

А ви вже визначилися з подарунком для своєї коханої?

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?