Робоча віза в Польщу в 2018 році

Фінансова криза вносить свої корективи в наше життя. І тому багатьом доводиться відмовлятися від того, до чого так звикли, і вирушати на заробітки в іншу країну. Хоча існує безвізовий режим, він торкається тільки туризму і подорожей. Для тривалого перебування закордоном, побудови кар'єри і отримання виду на проживання надалі, потрібна робоча віза в Польщу. Для десятків тисяч громадян нашої країни вона стала свого роду "квитком" в забезпечене європейське життя.

На початку 2018 року були впроваджені нововведення відносно працевлаштування в Польщі. Піврічні і шенгенські візи стають неактуальними у зв'язку з наданням безвізового режиму нашій країні. Нові візи для поїздки на сезонні заробітки діють 9 місяців після відкриття. Якщо оформлена воєводська (річна) віза, вона діє 12 місяців. Обидва документи, як і раніше, оформляються в консульстві або візовому центрі.

Відмітимо, робоча віза в Польщу 2018 видається за місцем прописки, а не фактичного проживання. Вона є штампом в закордонному паспорті і надає власникові право на:

 •  знаходження і роботу на території республіки від 270 до 360 днів;
 •  щорічний виїзд у будь-яку країну Євросоюзу на 3 календарні місяці в туристичних цілях.

Як оформити робочу візу в Польщу

Перший, і головний крок для працевлаштування в республіці - пошук працедавця, який оформить запрошення і направить його Вам. Далі треба отримати робочу візу. Робоча віза в Польщу для українців дозволяє безперешкодно в'їжджати на територію Шенгену і працювати там на легальних умовах. Остання бюрократична процедура - оформлення допуску. Згідно з місцевим законодавством, його треба отримувати завжди, незважаючи на специфіку і умови трудової діяльності.

Самостійне працевлаштування - процедура складна, і під силу далеко не кожному. Тому існує безліч компаній, які за окрему платню беруть на себе усі процеси по організації вашої поїздки : пошук відповідного місця роботи, збір документів, узгодження усіх нюансів з приймаючою стороною, грамотне заповнення документації і так далі.

Перед тим, як отримати робочу візу в Польщу, вони повинні видати вам оригінальне запрошення від компанії-працедавця. Переконатися в тому, що агентство діє професійно і легально можна, звернувши увагу на запрошення, розміщене на офіційному бланку підприємства, що приймає вас на роботу. На нім мають бути вказані такі відомості:

 •  назва організації з вказаними реквізитами;
 •  коректна дата оформлення запрошення;
 •  печатка Воєводського управління;
 •  мета виїзду іноземного громадянина;
 •  чітко вказаний час, на який Ви запрошені;
 •  контакти приватної особи або організації, що несе відповідальність за витрати (проживання, транспортні витрати, живлення і так далі)

Працедавець у висланому запрошенні повинен вказати конкретні умови праці, вартість його оплати. Ці дані будуть основою для укладення договору по приїзду. Якщо Вам не відомо, як оформити робочу візу в Польщу правильно, краще довірити це фахівцям. Вам знадобиться надати в агентство по персоналу нижеперечисленные документи для робочої візи в Польщу:

 •  закордонний/біометричний паспорт і його копії;
 •  3 фотографії на документи;
 •  заповнена анкета;
 •  запрошення (оригінал і копія);
 •  медична страховка (видається спеціальною страховою медичною організацією);
 •  ідентифікаційний код.

Як правило, подані документи розглядаються впродовж 1-2 місяців. Громадяни України не оплачують відкриття візи, а безпосередньо адміністративні послуги. Робоча віза в Польщу, ціна якої складає 15 євро або близько 580 гривен, може бути оформлена і в терміновому порядку. Вартість прискореної видачі документації безпосередньо залежить від регіону і області, в якій Ви прописані.

 Після завершення оформлення документації і прибутті в республіку, працедавець сприяє отриманню дозволу на роботу. У пакет необхідних для цього документів входить відповідна заява від працедавця, копія штатного розпису, чек про сплату держмита і довідка про діяльність підприємства.

Робоча віза в Польщу: ціна і можливі ризики

Якщо Ви подали усі необхідні документи, але отримали відмову, маєте право оскаржити укладення впродовж двох тижнів з дня його видачі. Серед вірогідних причин - надлишок заяв на відкриття робочої візи в консульстві. Його вірогідність, у зв'язку з великим потоком населення збільшується. Проте найчастіше відмову дістають через:

 •  неправильно заповненої візової анкети. Варто приділити увагу грамотному обгрунтуванню візиту в країну;

 •  порушення правил і термінів знаходження в зоні Шенгену раніше;
 •  відсутності дійсної страховки на увесь період виїзду;
 •  підробного або недійсного запрошення. Щоб не зіткнутися з подібним явищем, рекомендуємо прибігати тільки до послуг перевірених, ліцензованих агентств.

Якщо користуєтеся послугами посередників - переконаєтеся в тому, що віза оформлена без порушень. У разі схвалення, вона наклеюється поверх штампу. При відмові в паспорті також залишають відповідну печатку. Практично завжди в паспорті ставлять відмітки, і якщо замість них Ви бачите порожню сторінку або записи, зроблені ручкою, - це вже привід для занепокоєння.

Щоб підрахувати, скільки коштує робоча віза в Польщу, до вартості обслуговування у візовому центрі (580 грн) варто додати витрати на оформлення паперів (медичної страховки, фотографій, ксерокопій документів). Послуги посередників обійдуться приблизно в 2 тисячі гривен. Тому Вам вибирати: згаяти час і зусилля на самостійне працевлаштування, або ж вирішити все швидко і безболісно, скориставшись допомогою професіоналів по працевлаштуванню закордоном.

Якщо ж Ви не упевнені в тому, що заощаджень вистачить на усі ці витрати і перший час проживання, скористайтеся онлайн-сервісом CreditUp. Це - надійний партнер, готовий надати істотну матеріальну допомогу у важкій ситуації.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?