Перший переможець акції!

 

Поспішаємо повідомити, що сьогодні, 28 жовтня, опівдні, компанія CreditUP розіграла 2 квитки на концерт Костянтина і Валерія Меладзе, який відбудеться завтра, 29 жовтня, в Палаці "Україна" в Києві. Як ми й обіцяли, усі учасники, які з 21 жовтня по 28 жовтня, з 22: 00 до 01: 00 оформили кредит онлайн, автоматично потрапили в список, серед яких розігрувався приз.

Сьогодні ми вивантажили список учасників і система Random.org обрала переможця. На жаль або на щастя для нашої переможниці, перший призер відмовився від подарунка за особистими обставинами, відповідно право подарунка, згідно з умовами акції, перейшли до наступного за списком.

Нею стала Лариса Лантвойт, яка нам повідала, то це її перша перемога в житті. З чим її щиро вітаємо!

Вручення призу відбудеться сьогодні ввечері, і в найближчі години його можна буде побачити на наших сторінках в соціальних мережах і на нашому каналі в Youtube.

А ми нагадуємо, що наші акції тривають, і вже 31жовтня ми розіграємо солодкі призи до Хелловіну для Ваших діточок!!!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?