Перший переможець акції!

 

Поспішаємо повідомити, що сьогодні, 28 жовтня, опівдні, компанія CreditUP розіграла 2 квитки на концерт Костянтина і Валерія Меладзе, який відбудеться завтра, 29 жовтня, в Палаці "Україна" в Києві. Як ми й обіцяли, усі учасники, які з 21 жовтня по 28 жовтня, з 22: 00 до 01: 00 оформили кредит онлайн, автоматично потрапили в список, серед яких розігрувався приз.

Сьогодні ми вивантажили список учасників і система Random.org обрала переможця. На жаль або на щастя для нашої переможниці, перший призер відмовився від подарунка за особистими обставинами, відповідно право подарунка, згідно з умовами акції, перейшли до наступного за списком.

Нею стала Лариса Лантвойт, яка нам повідала, то це її перша перемога в житті. З чим її щиро вітаємо!

Вручення призу відбудеться сьогодні ввечері, і в найближчі години його можна буде побачити на наших сторінках в соціальних мережах і на нашому каналі в Youtube.

А ми нагадуємо, що наші акції тривають, і вже 31жовтня ми розіграємо солодкі призи до Хелловіну для Ваших діточок!!!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?