Перший переможець акції!

 

Поспішаємо повідомити, що сьогодні, 28 жовтня, опівдні, компанія CreditUP розіграла 2 квитки на концерт Костянтина і Валерія Меладзе, який відбудеться завтра, 29 жовтня, в Палаці "Україна" в Києві. Як ми й обіцяли, усі учасники, які з 21 жовтня по 28 жовтня, з 22: 00 до 01: 00 оформили кредит онлайн, автоматично потрапили в список, серед яких розігрувався приз.

Сьогодні ми вивантажили список учасників і система Random.org обрала переможця. На жаль або на щастя для нашої переможниці, перший призер відмовився від подарунка за особистими обставинами, відповідно право подарунка, згідно з умовами акції, перейшли до наступного за списком.

Нею стала Лариса Лантвойт, яка нам повідала, то це її перша перемога в житті. З чим її щиро вітаємо!

Вручення призу відбудеться сьогодні ввечері, і в найближчі години його можна буде побачити на наших сторінках в соціальних мережах і на нашому каналі в Youtube.

А ми нагадуємо, що наші акції тривають, і вже 31жовтня ми розіграємо солодкі призи до Хелловіну для Ваших діточок!!!

Похожие статьи

Недавні публікації
Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов

Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов


14.11.2018

Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?