Чи варто брати кредит?

Дуже часто можна зустріти людей, які є лютими прибічниками того, щоб не користуватися послугами банків та інших фінансових структур для оформлення кредиту. Проте практично в 75% населення України є кредитні карти або міні-кредити, враховуючи й тих, хто так виступає проти кредитних послуг.

З чим же це пов'язано? Відповідь досить проста - іноді складаються обставини таким чином, що виникає потреба в швидких грошах або бракуючій сумі, які потрібні негайно. Якщо брати міні-кредити, що займають перше місце по швидкості і доступності, вони зручні тим, що в ситуації, що склалася, гроші на банківській карті з'являться впродовж 5 хвилин, і можна буде здійснити заплановані дії. Приміром, купівля товарів і речей по акції у рамках тільки одного робочого дня, що зобов'язує покупця терміново скористатися цією пропозицією.

 

Обмеженість в часі, коли до зарплати ще пару тижнів, стимулює узяти кредит. При цьому позичальник враховує свої доходи і може розрахувати термін погашення позики по даті, вказаній в заявці на кредит.

Ще одним варіантом, коли слід замислитися про кредит, являється іпотека. Нерухомість відіграє важливу роль і клієнт, оцінюючи своє фінансове становище й небажання орендувати чуже житло, бере кредит на купівлю квартири або будинку, і виплачує гроші не орендодавцеві, а фінансовій установі. Сума практично прирівнюється сумі оренди житла за місяць, тільки тут гроші йдуть на погашення власних житлових квадратних метрів.

CreditUP завжди нагадує, що брати кредит слід лише в тих випадках, коли Ви чітко розумієте і розраховуєте Ваші можливості по грошах і термінах погашення. В таких випадках сміливо можна мати справу з кредитуванням!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?