Чи варто брати кредит?

Дуже часто можна зустріти людей, які є лютими прибічниками того, щоб не користуватися послугами банків та інших фінансових структур для оформлення кредиту. Проте практично в 75% населення України є кредитні карти або міні-кредити, враховуючи й тих, хто так виступає проти кредитних послуг.

З чим же це пов'язано? Відповідь досить проста - іноді складаються обставини таким чином, що виникає потреба в швидких грошах або бракуючій сумі, які потрібні негайно. Якщо брати міні-кредити, що займають перше місце по швидкості і доступності, вони зручні тим, що в ситуації, що склалася, гроші на банківській карті з'являться впродовж 5 хвилин, і можна буде здійснити заплановані дії. Приміром, купівля товарів і речей по акції у рамках тільки одного робочого дня, що зобов'язує покупця терміново скористатися цією пропозицією.

 

Обмеженість в часі, коли до зарплати ще пару тижнів, стимулює узяти кредит. При цьому позичальник враховує свої доходи і може розрахувати термін погашення позики по даті, вказаній в заявці на кредит.

Ще одним варіантом, коли слід замислитися про кредит, являється іпотека. Нерухомість відіграє важливу роль і клієнт, оцінюючи своє фінансове становище й небажання орендувати чуже житло, бере кредит на купівлю квартири або будинку, і виплачує гроші не орендодавцеві, а фінансовій установі. Сума практично прирівнюється сумі оренди житла за місяць, тільки тут гроші йдуть на погашення власних житлових квадратних метрів.

CreditUP завжди нагадує, що брати кредит слід лише в тих випадках, коли Ви чітко розумієте і розраховуєте Ваші можливості по грошах і термінах погашення. В таких випадках сміливо можна мати справу з кредитуванням!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?