Питання, які задаються найчастіше клієнтами CreditUP!

 

CreditUP - це компанія, яка надає послуги мікрокредитування по всій Україні. І хоча кредити видаються в онлайн режимі, у відділ підтримки клієнтів часто звертаються з безліччю питань, що стосуються даного виду позик.

Одним з найпоширеніших є питання про банківську картку. Які карти банків можна використовувати, щоб отримати гроші в кредит. Насправді, у клієнта є можливість верифікувати карту будь-якого банку України і оформити швидко позику для отримання грошей на карточку.

Другим цікавим стоїть питання про родичів. Чи може дружина, чоловік, сестра, брат, батьки взяти кредит онлайн, якщо у клієнта вже оформлена позика. Можливість отримати гроші в борг від нашої компанії є у ​​кожного, не залежно від родинних зв'язків.

Система працює автоматично і єдиним рішенням про відмову в кредиті може служити попередня кредитна історія або низький кредитний скоринг клієнта на момент заповнення онлайн заявки через наш сервіс кредитування.

Ще одним важливим питанням, яке цікавить клієнтів є офіційне оформлення. Ми не вимагаємо довідки про доходи, тому кредит онлайн може брати кожна, яка прийде до нас людина - працююча повний день, співробітник на півставки, безробітний, студент і т.д.

Слід пам'ятати, що якщо виникли питання будь-якого характеру і складності, що стосуються отримання кредитів, Ви можете в будь-який час звернутися до наших менеджерів по роботі з клієнтами, і вони допоможуть швидко і легко вирішити всі Ваші питання!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?