Питання, які задаються найчастіше клієнтами CreditUP!

 

CreditUP - це компанія, яка надає послуги мікрокредитування по всій Україні. І хоча кредити видаються в онлайн режимі, у відділ підтримки клієнтів часто звертаються з безліччю питань, що стосуються даного виду позик.

Одним з найпоширеніших є питання про банківську картку. Які карти банків можна використовувати, щоб отримати гроші в кредит. Насправді, у клієнта є можливість верифікувати карту будь-якого банку України і оформити швидко позику для отримання грошей на карточку.

Другим цікавим стоїть питання про родичів. Чи може дружина, чоловік, сестра, брат, батьки взяти кредит онлайн, якщо у клієнта вже оформлена позика. Можливість отримати гроші в борг від нашої компанії є у ​​кожного, не залежно від родинних зв'язків.

Система працює автоматично і єдиним рішенням про відмову в кредиті може служити попередня кредитна історія або низький кредитний скоринг клієнта на момент заповнення онлайн заявки через наш сервіс кредитування.

Ще одним важливим питанням, яке цікавить клієнтів є офіційне оформлення. Ми не вимагаємо довідки про доходи, тому кредит онлайн може брати кожна, яка прийде до нас людина - працююча повний день, співробітник на півставки, безробітний, студент і т.д.

Слід пам'ятати, що якщо виникли питання будь-якого характеру і складності, що стосуються отримання кредитів, Ви можете в будь-який час звернутися до наших менеджерів по роботі з клієнтами, і вони допоможуть швидко і легко вирішити всі Ваші питання!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?