Як підняти кредитний ліміт

 

Оформляючи кредит перший раз, існують обмеження грошової суми. Це пов'язано з тим, що фінансова структура, навіть позичальнику з гарною кредитною історією, не може повністю довіряти, не оцінивши його поведінку і платоспроможність в процесі роботи.

 Зовсім інша ситуація складається по відношенню до постійних клієнтів. Користувач, який неодноразово брав гроші в борг в одній і тій же фінансової організації, має шанси на підвищення кредитних лімітів за кожною наступною позикою.

Крім збільшеної суми кредиту, лояльним клієнтам надаються різного виду знижки і бонуси. Спеціально розроблена бонусна система BonusUP дозволяє брати дешеві кредити з підвищенною грошовою сумою і збирати гривневі бонуси, за допомогою яких можна погашати заборгованість.

А оформляючи кредити онлайн в березні 2017 року, клієнти автоматично потрапляють в розіграш Супер-призів iPhone та iPad Apple і отримують від 20 до 50 додаткових бонусних гривень на свій рахунок в кабінеті на сайті CreditUP.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?