Як підняти кредитний ліміт

 

Оформляючи кредит перший раз, існують обмеження грошової суми. Це пов'язано з тим, що фінансова структура, навіть позичальнику з гарною кредитною історією, не може повністю довіряти, не оцінивши його поведінку і платоспроможність в процесі роботи.

 Зовсім інша ситуація складається по відношенню до постійних клієнтів. Користувач, який неодноразово брав гроші в борг в одній і тій же фінансової організації, має шанси на підвищення кредитних лімітів за кожною наступною позикою.

Крім збільшеної суми кредиту, лояльним клієнтам надаються різного виду знижки і бонуси. Спеціально розроблена бонусна система BonusUP дозволяє брати дешеві кредити з підвищенною грошовою сумою і збирати гривневі бонуси, за допомогою яких можна погашати заборгованість.

А оформляючи кредити онлайн в березні 2017 року, клієнти автоматично потрапляють в розіграш Супер-призів iPhone та iPad Apple і отримують від 20 до 50 додаткових бонусних гривень на свій рахунок в кабінеті на сайті CreditUP.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?