Як підняти кредитний ліміт

 

Оформляючи кредит перший раз, існують обмеження грошової суми. Це пов'язано з тим, що фінансова структура, навіть позичальнику з гарною кредитною історією, не може повністю довіряти, не оцінивши його поведінку і платоспроможність в процесі роботи.

 Зовсім інша ситуація складається по відношенню до постійних клієнтів. Користувач, який неодноразово брав гроші в борг в одній і тій же фінансової організації, має шанси на підвищення кредитних лімітів за кожною наступною позикою.

Крім збільшеної суми кредиту, лояльним клієнтам надаються різного виду знижки і бонуси. Спеціально розроблена бонусна система BonusUP дозволяє брати дешеві кредити з підвищенною грошовою сумою і збирати гривневі бонуси, за допомогою яких можна погашати заборгованість.

А оформляючи кредити онлайн в березні 2017 року, клієнти автоматично потрапляють в розіграш Супер-призів iPhone та iPad Apple і отримують від 20 до 50 додаткових бонусних гривень на свій рахунок в кабінеті на сайті CreditUP.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?