Заявка на кредит онлайн

 

На зміну довгим банківським процедурам з оформлення позик, прийшли мікрофінансові організації, такі як CreditUP, які дозволяють за 5-10 хвилин отримати кредит онлайн.

Звичайно, взяти позику на короткий період - дорожче, але ймовірність отримати гроші готівкою - вище. Мікрокредити видаються на термін від одного до тридцяти днів, на суму від 100 до 10000 гривень в залежності від кредитної історії клієнта і його платоспроможності погасити кредит онлайн.

Сидячи за комп'ютером, у смартфоні або за планшетом, при наявності доступу до інтернету, користувачеві слід зайти на сайт компанії, зареєструватися і залишити заявку на кредит. Заповнюючи форму, необхідно вказати особисті та паспортні дані, ІПН, сфотографуватися на камеру ПК або телефону, прив'язати банківську картку та узгодити договір.

Процес заповнення заявки займає близько 10 хвилин, після чого система в автоматичному режимі аналізує профіль людини і приймає рішення про видачу кредиту за 8 секунд. Клієнт моментально отримає гроші готівкою на карту за умови схвалення позики.

Якщо виникли запитання або затримки в формі заявки, необхідно звернутися в службу підтримки або написати на офіційній сторінці компанії в будь-якій із соціальних мереж. Вам дадуть відповідь відразу ж після звернення і допоможуть вирішити проблему.

Також хочемо відмітити, що для постійних клієнтів діє бонусна система, яка допомагає отримувати дешеві кредити. А для нових користувачів, до кінця травня, надається знижка 50% на першу позику, яку можна отримати з 18:00 до 09:00 у будні та цілодобово у вихідні.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?