Заявка на кредит онлайн

 

На зміну довгим банківським процедурам з оформлення позик, прийшли мікрофінансові організації, такі як CreditUP, які дозволяють за 5-10 хвилин отримати кредит онлайн.

Звичайно, взяти позику на короткий період - дорожче, але ймовірність отримати гроші готівкою - вище. Мікрокредити видаються на термін від одного до тридцяти днів, на суму від 100 до 10000 гривень в залежності від кредитної історії клієнта і його платоспроможності погасити кредит онлайн.

Сидячи за комп'ютером, у смартфоні або за планшетом, при наявності доступу до інтернету, користувачеві слід зайти на сайт компанії, зареєструватися і залишити заявку на кредит. Заповнюючи форму, необхідно вказати особисті та паспортні дані, ІПН, сфотографуватися на камеру ПК або телефону, прив'язати банківську картку та узгодити договір.

Процес заповнення заявки займає близько 10 хвилин, після чого система в автоматичному режимі аналізує профіль людини і приймає рішення про видачу кредиту за 8 секунд. Клієнт моментально отримає гроші готівкою на карту за умови схвалення позики.

Якщо виникли запитання або затримки в формі заявки, необхідно звернутися в службу підтримки або написати на офіційній сторінці компанії в будь-якій із соціальних мереж. Вам дадуть відповідь відразу ж після звернення і допоможуть вирішити проблему.

Також хочемо відмітити, що для постійних клієнтів діє бонусна система, яка допомагає отримувати дешеві кредити. А для нових користувачів, до кінця травня, надається знижка 50% на першу позику, яку можна отримати з 18:00 до 09:00 у будні та цілодобово у вихідні.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?