Даруємо додаткові 8+8=16 бонусних гривень!

 

З приходом теплих весняних днів, компанія CreditUP, для своїх постійних клієнтів, підготувала додатковий сюрприз - ще більше бонусних гривень на рахунок в особистому кабінеті.

Оформляючи кредити онлайн з першого до десятого березня включно, отримайте крім основних бонусів, додаткові 8 + 8 = 16 бонусних гривень. Акція діє для всіх клієнтів, які раніше оформили один або більше позик через наш сервіс онлайн кредитування.

Щоб Вам нарахували додаткові бонуси, слід заповнити заявку на онлайн кредит і після того, як гроші надійдуть на Вашу банківську карту, в особистому кабінеті відобразиться інформація про нарахування.

Також, крім приємних бонусів, серед всіх користувачів, які раніше, як мінімум один раз, брали позику і з 1 по 31 березня оформлять онлайн кредит, розіграється супер-приз місяця - iPad Apple.

Бажаємо успіхів і тільки перемог!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?