Даруємо додаткові 8+8=16 бонусних гривень!

 

З приходом теплих весняних днів, компанія CreditUP, для своїх постійних клієнтів, підготувала додатковий сюрприз - ще більше бонусних гривень на рахунок в особистому кабінеті.

Оформляючи кредити онлайн з першого до десятого березня включно, отримайте крім основних бонусів, додаткові 8 + 8 = 16 бонусних гривень. Акція діє для всіх клієнтів, які раніше оформили один або більше позик через наш сервіс онлайн кредитування.

Щоб Вам нарахували додаткові бонуси, слід заповнити заявку на онлайн кредит і після того, як гроші надійдуть на Вашу банківську карту, в особистому кабінеті відобразиться інформація про нарахування.

Також, крім приємних бонусів, серед всіх користувачів, які раніше, як мінімум один раз, брали позику і з 1 по 31 березня оформлять онлайн кредит, розіграється супер-приз місяця - iPad Apple.

Бажаємо успіхів і тільки перемог!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?