Даруємо додаткові 8+8=16 бонусних гривень!

 

З приходом теплих весняних днів, компанія CreditUP, для своїх постійних клієнтів, підготувала додатковий сюрприз - ще більше бонусних гривень на рахунок в особистому кабінеті.

Оформляючи кредити онлайн з першого до десятого березня включно, отримайте крім основних бонусів, додаткові 8 + 8 = 16 бонусних гривень. Акція діє для всіх клієнтів, які раніше оформили один або більше позик через наш сервіс онлайн кредитування.

Щоб Вам нарахували додаткові бонуси, слід заповнити заявку на онлайн кредит і після того, як гроші надійдуть на Вашу банківську карту, в особистому кабінеті відобразиться інформація про нарахування.

Також, крім приємних бонусів, серед всіх користувачів, які раніше, як мінімум один раз, брали позику і з 1 по 31 березня оформлять онлайн кредит, розіграється супер-приз місяця - iPad Apple.

Бажаємо успіхів і тільки перемог!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?