Взяти кредит вночі і виграти 2 квитки на концерт братів Меладзе!

 

Якщо Вам терміново знадобиться взяти кредит на невелику суму або ж Ви і так планували, але не знаходили відповідного моменту в робочий час, то, у такому випадку, наша пропозиція буде ще більш приваблива для Вас.

Оформіть кредит онлайн на нашому сайті в нічний час, з 22:00 до 01:00, отримайте схвалення по мікропозиці та автоматично станьте учасником розіграшу 2-х квитків на концерт братів Меладзе «півста на біс!», який відбудеться 29 жовтня 2016 року в Києві в НПМ «Україна».

До розіграшу допускаються всі клієнти, які оформили та отримали кредит від компанії CreditUP з 21 жовтня по 28 жовтня 2016 року. Акція завершується о 01:00 28.10.16, і о півдні того ж дня, через Random.org буде визначено переможця.

Результати можна буде дізнатися на нашому сайті, а також, на офіційних сторінках компанії в соціальних мережах!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?