Чому не варто позичати гроші у друзів?

 

Певно таке траплялося з кожним. Дорога покупка або поїздка, і грошей не вистачає. «Звернутися до друзів!» - Чи варто? Всім відома приказка: «Хочеш втратити друга - позич у нього гроші».

Але не варто сприймати її всерйоз. На сьогоднішній день існує надійний спосіб позичити гроші, уникнувши суперечок з друзями.

Вам більше не доведеться ставити себе в незручне становище і переконувати друга, що це останній раз, і що ви повернете позику, як тільки отримаєте заробітну плату. Для того, аби зайняти необхідну грошову суму без залучення близьких людей, достатньо мати доступ до мережі Інтернет.

У сучасному світі, де теплих відносин стає все менше, люди намагаються не створювати ситуацій, в яких себе ніяково будуть почувати обидві сторони. У зв'язку з цим з'явився новий вид послуг - онлайн кредитування. Ділитися фінансовими труднощами вже не прийнято.

Цілий перелік сервісів, які пропонують послуги онлайн кредитування в Україні, допоможе Вам уникнути непорозумінь у відносинах з друзями. Всі сервіси мають схожі ознаки, ключовою з яких є оформлення кредиту онлайн. Зробити це можливо вдома або в офісі. А це означає - швидко, без довідок і поручителів.

Однак є сервіси, які відрізняються високою технологічністю. Одним з таких є Credit Up. Крім того, що все відбувається в режимі онлайн, ми не телефонуємо і нічого не уточнюємо.

Ви просто оформляєте кредит онлайн - реєструєтеся, заповнюєте анкету і ... через 8 секунд отримуєте рішення, яке приймається в автоматичному режимі! При цьому ви маєте можливість оформити позику в будь-який час без вихідних, тобто 24/7.

Так навіщо ж ризикувати реальною дружбою, коли у Вас є такий онлайн друг?

Похожие статьи

Недавні публікації
Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов

Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов


14.11.2018

Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?