Оформити кредит готівкою під Новий рік і отримати подарунки та бонуси!

 

Як відомо, з наближенням Новорічних і Різдвяних свят, сума витрат росте, оскільки хочеться купити і порадувати подарунками близьких і рідних, поїхати на відпочинок і зустріти Новий рік в інших країнах, побалувати себе смачними делікатесами і імпортними продуктами.

Перед святами витрати ростуть, а доходи не міняються, і виникає питання про те, де ж узяти гроші у борг швидко і на обмежений термін. У цей період банки України обмежують видачі позик, тому взяти кредит готівкою на карту можна через інтернет на сайті мікрофінансової компанії, такої як CreditUP

Чому ж вигідно брати online кредит напередодні Нового року? Та тому що можна максимально заощадити на позиці і отримати подарунки, оформляючи online кредит в грудні. Приміром, отримавши кредит готівкою на карту від мікрофінансової організації КредитАП і встигнувши його погасити до 31 грудня, Ви отримаєте подарунок.

Кликнувши на ялинку на сайті або в особистому кабінеті після реєстрації, кожен клієнт забере свій приз, який приємно здивує і потішить. Також детально з правилами акції "Заходь до нас на Ялинку" можна ознайомитися в умовах проведення заходу.

Тому, отримавши кредит готівкою на карту і сплативши заборгованість до кінця цього року, гарантовано отримуйте подарунки, які піднімуть Вам настрій!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?