Як краще зберігати гроші - готівкою або на карті банку?

 

У сучасному світі все більше покупок здійснюється через оплату банківськими картами. Частенько у однієї людини є від двох карт і більше, а люди, в міру своєї обережності, перестали носити в гаманцях, сумках і кишенях великі суми готівки.

Найбільший плюс картки банку - це мінімізація ризику втрати грошей, оскільки при втраті або крадіжці карти, її можна відразу ж заблокувати, і вона захищена пін-кодом. Також, залежно від виду і умов по карті, можна накопичувати бонуси, відсотки, брати участь в програмах лояльності тощо, а всі ваші витрати зберігаються в особистому кабінеті інтернет-банкінгу і приходять смс- повідомлення на телефон.

Але в готівці теж є свої плюси, особливо якщо врахувати той факт, що не скрізь дійшла цивілізація до прогресу. Приміром, якщо Ви любите подорожувати, то без кеша у багатьох країнах просто не обійтися, оскільки слово "термінал" багатьом взагалі не знайомо. І місцеві аборигени за свої послуги і товари прийматимуть тільки готівку. Не є виключенням й багато маленьких міст і сіл нашої країни, де не можна не мати з собою паперові купюри.

Потрібно врахувати й той факт, що гроші в руках переносять безліч бактерій, адже ніхто не знає, звідки вони потрапили до вас, і яка була їх доля до Вас. Завжди слід мити руки і не торкатися до їжі після живих грошей, щоб уникнути хвороб і неприємностей. Ще одним мінусом готівкових коштів є здатність псуватися, рватися, зношуватися по терміну давності.

З картою, в цьому випадку, набагато простіше: по закінченні дати придатності, можна оновити її, перевмпустити, змінити імідж або статус. Також, якщо Вам терміново знадобляться гроші серед дня або ночі, можна фзяти кредит онлайн, і гроші миттєво перекладуть саме на карту, що зберігає Ваш час і набагато спрощує життя.


 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?