Розіграш акції "Солодкий подарунок на Хелловін"

 

Сьогодні відбувся черговий розіграш, в якому взяли участь усі клієнти компанії CreditUP, що оформили кредит онлайн з 24 жовтня по 31 жовтня 2016 року включно в нічний час, з 21: 00 до 06: 00. Ця вікторина призначалася для всіх учасників, котрі мають дітец, віком до 16 років, оскільки в подарунок переможці отримають солодощі для своїх діточок.

Наші менеджери найближчим часом зв'яжуться з переможцями, щоб повідомити їх про перемогу, а також уточнити деталі, куди потрібно відправляти призи службою "Нова пошта". Усі призери були визначені автоматично системою Random.org, й у разі відмови від призу право його отримати переходить наступному за списком.

Хочемо відмітити, що знижки, бонуси й акції тільки стартували, тож попереду Вас чекає ще багато приємних сюрпризів, про які ми повідомимо незабаром!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?