Розіграш акції "Солодкий подарунок на Хелловін"

 

Сьогодні відбувся черговий розіграш, в якому взяли участь усі клієнти компанії CreditUP, що оформили кредит онлайн з 24 жовтня по 31 жовтня 2016 року включно в нічний час, з 21: 00 до 06: 00. Ця вікторина призначалася для всіх учасників, котрі мають дітец, віком до 16 років, оскільки в подарунок переможці отримають солодощі для своїх діточок.

Наші менеджери найближчим часом зв'яжуться з переможцями, щоб повідомити їх про перемогу, а також уточнити деталі, куди потрібно відправляти призи службою "Нова пошта". Усі призери були визначені автоматично системою Random.org, й у разі відмови від призу право його отримати переходить наступному за списком.

Хочемо відмітити, що знижки, бонуси й акції тільки стартували, тож попереду Вас чекає ще багато приємних сюрпризів, про які ми повідомимо незабаром!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?