Розіграш акції "Солодкий подарунок на Хелловін"

 

Сьогодні відбувся черговий розіграш, в якому взяли участь усі клієнти компанії CreditUP, що оформили кредит онлайн з 24 жовтня по 31 жовтня 2016 року включно в нічний час, з 21: 00 до 06: 00. Ця вікторина призначалася для всіх учасників, котрі мають дітец, віком до 16 років, оскільки в подарунок переможці отримають солодощі для своїх діточок.

Наші менеджери найближчим часом зв'яжуться з переможцями, щоб повідомити їх про перемогу, а також уточнити деталі, куди потрібно відправляти призи службою "Нова пошта". Усі призери були визначені автоматично системою Random.org, й у разі відмови від призу право його отримати переходить наступному за списком.

Хочемо відмітити, що знижки, бонуси й акції тільки стартували, тож попереду Вас чекає ще багато приємних сюрпризів, про які ми повідомимо незабаром!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?