Купити телефон в кредит - швидко і вигідно

Без багатофункціональних мобільних гаджетів багато хто не представляє своєму життю. Вони поєднують в собі записну книгу, телевізор, фотоапарат, ігровий гаджет і навігатора, чим істотно полегшують щоденний клопіт. І якщо раптом мобільний телефон зламався, не означає, що доведеться обходитися без зв'язку з близькими людьми.

Новітні моделі коштують від 5 0000 до 10 000 гривен, і не кожному жителеві України з середнім рівнем заробітної плати просто їх придбати. Навіть якщо до зарплати ще більше тижня, а заощаджень на придбання нового пристрою бракує, можна купити телефон в кредит. Це - панацея від непередбачених ситуацій, рішення яких не можна відкладати.

  •  Замовити миттєві гроші на рахунок можна у будь-який слушний час незалежно від того, де ви знаходитеся : на роботі, удома або у відрядженні.
  •  Потрібна сума поступає через лічені секунди після схвалення заявки. Ніяких черг, банків і бюрократичних процедур.
  •  Система працює цілодобово, без вихідних навіть у святкові дні. І якщо треба отримати декілька тисяч, щоб купити телефон в кредит онлайн вночі або увечері - немає нічого простішого!

В наші дні телефон вважається чимось великим, ніж просто засіб зв'язку. Це - свого роду демонстрація статусу власника. І якщо ви хочете стати володарем сучасного смартфону з ергономічним сенсорним екраном, відмінними показниками продуктивності і вишуканим корпусом, можете легко утілити свою мрію в реальність.

Щоб купити в кредит телефон, не доведеться копити на нього, місяцями відмовляти собі в користуванні усіма благами технологічного прогресу. До того ж, вартість смартфонів прив'язана до курсу долара і постійно росте, не втрачайте дорогоцінного часу! Звернувшись в CreditUp, можна отримати фінансову допомогу всього в пару кліків.

Чому краще купити телефон в кредит за допомогою CreditUp

Навіть якщо ви на даний момент - без копійки в кишені, не варто зневірятися. CreditUp - це ваш надійний партнер, який завжди під рукою! Щоб узяти в кредит телефон, вам не знадобиться збирати довідки про доходи і навіть виходити з будинку! Завдяки високій швидкості обробки заявки і вступу засобів нас вибрали тисячі клієнтів. Серед наших переваг також можна відмітити:

  •  наявність калькулятора, який дозволяє самостійно визначити розмір і термін позики;
  •  відсутність прихованих платежів і низьку процентну ставку;
  •  можливість відстрочення платежу у разі виникнення форс-мажорів;
  •  мінімум документів, потрібних для отримання мікропозики;
  •  нарахування грошей на карту будь-якого банку нашої країни;
  •  різні акції, бонуси і спеціальні пропозиції.

Все, що від вас знадобиться - визначитися з бажаними параметрами і характеристиками майбутньої купівлі. Звертайтеся до нас, щоб узяти телефон в кредит онлайн, а усі матеріальні питання ми візьмемо на себе!

Похожие статьи

Недавні публікації
Як отримати схвалення на кредит у банку

Як отримати схвалення на кредит у банку

Отримання кредитних коштів у банку для багатьох є проблемою. Чого вартий один збір пакету документів і заповнення заявки у банківському відділенні. На усі бюрократичні процедури знадобиться витратити не менше, ніж 2-3 робітників дня. Цей час треба для того, щоб банківські співробітники проаналізували і перевірили усю інформацію про потенційного позичальника. На основі отриманих даних приймається рішення, чи буде схвалена заявка на отримання кредиту.
17.07.2018

Стан ринку фінансових послуг в 2017 році

Стан ринку фінансових послуг в 2017 році

Ринок небанківських фінансових послуг продовжує упевнене зростання. Виходячи з опублікованого Нацкомфинуслуг звіту за результатами діяльності ринку в 2017 році, не дивлячись на загальне зменшення кількості суб'єктів фінансового ринку на 132 юрособи впродовж 2017 року, зростання спостерігалося по усіх основних видах діяльності небанківських фінансових організацій.
13.07.2018

Як взяти кредит без роботи

Як взяти кредит без роботи

Наявність постійного місця роботи у банківського клієнта є свого роду гарантією того, що заборгованість буде своєчасно повернена. Проте враховуючи той факт, в Україні узаконив свої стосунки з працедавцем тільки кожен четвертий працівник, переважна більшість громадян не можуть отримати кредит без роботи. Але з іншого боку, відсутність офіційного працевлаштування ще не говорить про те, що позичальник не має стабільного доходу.
12.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?