Де позичити гроші в Єгипті?

 

Єгипет— це не тільки піраміди, але і тепле море, місцеві ринки з незвичайними товарами і безліч захоплюючих екскурсій. Багато людей віддають перевагу цій спекотній країні заради відпочинку і розваг. На це йдуть значні грошові затрати, “відпускні запаси” можуть закінчитися через 3-4 дні.

Що ж робити в чужій країні без коштів? Замовити кредит в єгипетських банках неможливо, оскільки для іноземців не існує системи кредитування. Гроші під заставу  можуть брати тільки громадяни Єгипту і юридичні особи.

Бувають випадки, коли банкомат приймає картку, в електронному механізмі щось відбувається, і він відмовляється її повертати. Таке може трапитися з будь-яким банкоматом. В Єгипті вам занадто довго доведеться чекати на приїзд спеціалістів, які вилучають картки з банкоматів. Тому рекомендуємо знімати гроші в банках або про запас возити з собою 2 картки.

В цьому випадку ви будете почувати себе більш захищеними. Якщо закінчилися гроші, завжди можна замовити кредит онлайн.Для цього не потрібно надавати велику кількість документів і довго чекати. Все, що потрібно - це заповнити заявку, прикріпити фото і банківську карту. Система автоматично обробить запит протягом 8 секунд, і кошти миттєво будуть переведені на ваш рахунок. Сервіс працює 24/7. Ваше місцезнаходження не має значення.

Credit Up допоможе швидко вирішити проблеми з фінансами і зробить ваш відпочинок в Єгипті ще приємнішим.

Похожие статьи

Недавні публікації
Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов

Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов


14.11.2018

Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?