Чи потрібен клієнтові кредитний фахівець або консультант при оформленні кредиту?

 

Перш ніж узяти кредит, кожному клієнтові слід ознайомитися з договором і умовами кредитування. Бувають випадки, коли правила оформлення позики не до кінця зрозумілі позичальникові, тому в такій ситуації краще звернутися до людини, що добре розбирається в цій сфері діяльності.

Якщо хочете узяти готівковий кредит і збираєтеся скористатися допомогою фахівця, то він, у свою чергу, зобов'язаний знати і ознайомити з наступною інформацією.

По-перше, проінформувати клієнта про існуючі пропозиції по оформленню кредиту і підібрати найкращий варіант.

По-друге, розрахувати суму кредитування і щомісячну виплату відсотків для погашення боргу.

По-третє, приймати заявку на кредит.

Далі, консультант оцінює вірогідність повернення позики і оцінює рейтинг позичальника, отримує усі необхідні відомості по клієнтові від Бюро кредитних історій України і оформляє договір, по якому в майбутньому стежитиме за його виконанням.

Якщо ж клієнтові знадобиться терміновий кредит, то він може звернутися у будь-який час доби в мікрофінансову організацію, таку як CreditUP, яка працює в режимі онлайн кредитування 24/7. Щоб узяти кредит онлайн - фахівцеві бути присутнім необов'язково, адже уся процедура відбувається в особистому кабінеті на сайті кредитної компанії і рішення про видачу позики робиться автоматично. Також на кредитному калькуляторі, клієнт самостійно може виставити необхідну суму грошей і термін, на який потрібний кредит, щоб отримати прорахунок відсотків погашення по грошовому боргу. У таких випадках узяти кредит набагато швидше і легше.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?