Чи потрібен клієнтові кредитний фахівець або консультант при оформленні кредиту?

 

Перш ніж узяти кредит, кожному клієнтові слід ознайомитися з договором і умовами кредитування. Бувають випадки, коли правила оформлення позики не до кінця зрозумілі позичальникові, тому в такій ситуації краще звернутися до людини, що добре розбирається в цій сфері діяльності.

Якщо хочете узяти готівковий кредит і збираєтеся скористатися допомогою фахівця, то він, у свою чергу, зобов'язаний знати і ознайомити з наступною інформацією.

По-перше, проінформувати клієнта про існуючі пропозиції по оформленню кредиту і підібрати найкращий варіант.

По-друге, розрахувати суму кредитування і щомісячну виплату відсотків для погашення боргу.

По-третє, приймати заявку на кредит.

Далі, консультант оцінює вірогідність повернення позики і оцінює рейтинг позичальника, отримує усі необхідні відомості по клієнтові від Бюро кредитних історій України і оформляє договір, по якому в майбутньому стежитиме за його виконанням.

Якщо ж клієнтові знадобиться терміновий кредит, то він може звернутися у будь-який час доби в мікрофінансову організацію, таку як CreditUP, яка працює в режимі онлайн кредитування 24/7. Щоб узяти кредит онлайн - фахівцеві бути присутнім необов'язково, адже уся процедура відбувається в особистому кабінеті на сайті кредитної компанії і рішення про видачу позики робиться автоматично. Також на кредитному калькуляторі, клієнт самостійно може виставити необхідну суму грошей і термін, на який потрібний кредит, щоб отримати прорахунок відсотків погашення по грошовому боргу. У таких випадках узяти кредит набагато швидше і легше.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?