Чи потрібен клієнтові кредитний фахівець або консультант при оформленні кредиту?

 

Перш ніж узяти кредит, кожному клієнтові слід ознайомитися з договором і умовами кредитування. Бувають випадки, коли правила оформлення позики не до кінця зрозумілі позичальникові, тому в такій ситуації краще звернутися до людини, що добре розбирається в цій сфері діяльності.

Якщо хочете узяти готівковий кредит і збираєтеся скористатися допомогою фахівця, то він, у свою чергу, зобов'язаний знати і ознайомити з наступною інформацією.

По-перше, проінформувати клієнта про існуючі пропозиції по оформленню кредиту і підібрати найкращий варіант.

По-друге, розрахувати суму кредитування і щомісячну виплату відсотків для погашення боргу.

По-третє, приймати заявку на кредит.

Далі, консультант оцінює вірогідність повернення позики і оцінює рейтинг позичальника, отримує усі необхідні відомості по клієнтові від Бюро кредитних історій України і оформляє договір, по якому в майбутньому стежитиме за його виконанням.

Якщо ж клієнтові знадобиться терміновий кредит, то він може звернутися у будь-який час доби в мікрофінансову організацію, таку як CreditUP, яка працює в режимі онлайн кредитування 24/7. Щоб узяти кредит онлайн - фахівцеві бути присутнім необов'язково, адже уся процедура відбувається в особистому кабінеті на сайті кредитної компанії і рішення про видачу позики робиться автоматично. Також на кредитному калькуляторі, клієнт самостійно може виставити необхідну суму грошей і термін, на який потрібний кредит, щоб отримати прорахунок відсотків погашення по грошовому боргу. У таких випадках узяти кредит набагато швидше і легше.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?