Різниця між онлайн і банківськими кредитами

Різниця між онлайн і банківськими кредитами

У наш час ніхто не застрахований від виникнення форс-мажорів, які вимагають додаткових витрат. Не кожному вдається накопити великі заощадження, і іноді кредит - єдиний варіант виходу із складних фінансових становищ. Не усі знають, що можна швидко і легко подати заявку на кредит онлайн, тому звертаються в традиційні банки.

Де взяти кредит у свята?

Де взяти кредит у свята?

Хто не любить свята? Усі вони наповнюють наше буденне життя теплом, радістю і гарним настроєм. День народження, новий рік або інший захід - чудовий привід зустрітися з тими, кого давно не бачили, відволіктися і добре провести дозвілля. У цього є і зворотна сторона, яка криється в купівлі і виборі подарунка. Урочистість вже ось-ось відбудеться, а до отримання зарплати ще близько тижня. Кредит у свята у банку оформити неможливо, та і у родичів не хочеться брати у позику. Знайома ситуація? Насправді, її вирішити - досить просто.

Чим загрожує прострочений кредит?

Чим загрожує прострочений кредит?

З розвитком інтернет-технологій в наші дні все більш поширеними стали операції з грошима в інтернеті. Сьогодні в мережі можна не лише здійснювати покупки і грошові перекази, але і брати кредити. Для цього треба декілька хвилин вільного часу, банківську карту, паспорт і ІНН. У багатьох користувачів, які мають прострочений кредит в інтернеті, виникає питання, чи мають онлайн-домовленості таку ж юридичну силу, як і ті, що оформлені на папері?

Де взяти кредит без прописки?

Де взяти кредит без прописки?

Відповідно до законодавства України кожен громадянин має бути зареєстрований за місцем свого проживання або іншими словами мати прописку. Відсутність цієї невеликої відмітки в паспорті викликає безліч складнощів при зверненні в державні структури, при оформленні різних соціальних виплат, здійсненні банківських операцій, серед яких і кредитування.

Доступний відпочинок в 2018 році

Доступний відпочинок в 2018 році

Відпочинок - час, необхідний кожному з нас на відновлення фізичних сил, а в деяких випадках навіть душевної рівноваги. Це вільний від роботи і іншого повсякденного зайняття період, під час якого отримуєш масу позитивних емоцій і вражень. Досить просто змінити звичну обстановку і дозволити собі робити те, на що раніше ніколи не наважувався, або побувати там, де ще не був. Момент для відпустки вибрати можна будь-який, але самою довгожданою для більшості людей є літня пора, хоч і вважається вона найбільш дорогою. Але це, правда лише для тих, хто не знає, як на відпочинку можна заощадити, не завдавши збитку якості, і які місця для цього варто вибирати.

Купити телефон в кредит - швидко і вигідно

Купити телефон в кредит - швидко і вигідно

Без багатофункціональних мобільних гаджетів багато хто не представляє своєму життю. Вони поєднують в собі записну книгу, телевізор, фотоапарат, ігровий гаджет і навігатора, чим істотно полегшують щоденний клопіт. І якщо раптом мобільний телефон зламався, не означає, що доведеться обходитися без зв'язку з близькими людьми.

Безвідсотковий кредит: міф або реальність

Безвідсотковий кредит: міф або реальність

Безвідсотковий кредит багатьом здається парадоксальним і чимось нереальним. Багато користувачів ставлять питання: чи "є сенс банку давати позику без відсотків, в чому ж полягає його вигода"? Вони шукають каверзи і відмовляються від дійсно вигідних пропозицій, а іноді - уникають реальних "підводних каменів". Щоб не стати жертвою маркетингу і обману, рекомендуємо детально ознайомитися з особливостями нульового кредитування.

Як купити iphone в кредит?

Як купити iphone в кредит?

Стильний і розумний гаджет - придбання, що не залишає байдужою жодну людину, особливо це стосується чоловіків. Так само як і діаманти є "кращими друзями" дівчат, смарт-часы, смартфони, айфони - "кращі друзі" представників сильної статі. Ось тільки як бути, якщо про таку приємну купівлю мрієш давно, але грошей все ще бракує? Вихід є, і він досить простий - купити айфон в кредит.

Чи випустять з кредитом за кордон?

Чи випустять з кредитом за кордон?

Багато громадян нашої країни вирушають за рубіж у відрядження, у відпустку, на навчання або для працевлаштування. Частина з них стикається з питанням "якщо є кредит, чи випустять за кордон"?, чи "будуть утруднення на митниці або під час оформлення виїзного документу"?.

Купити ноутбук в кредит

Купити ноутбук в кредит

Важливість ноутбука для кожної людини зрозуміла. Але що робити, якщо зараз просто немає грошей на його придбання? Вихід простий - СreditUp. Наша мікрофінансова організація допоможе отримати гроші в лічені хвилини, щоб купити ноутбук в кредит, який ми пропонуємо оформити онлайн.

Недавні публікації

Кредит без дзвінків. Можливий!


20.01.2020

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?