Як отримати кредит:

CreditUP видає кредити онлайн. Кредити видаються на картку будь-якого банку України. Щоби отримати кредит на картку, достатньо пройти 5 простих кроків:

  1. Зареєструватися в особистому кабінеті
  2. Заповнити анкету
  3. Прив’язати вашу картку (підходить картка будь-якого банку України)
  4. Прочитати договір і прийняти умови
  5. Отримати гроші на картку

Умови користування кредитом дуже прості:

Відсотки нараховуються за кожен фактичний день користування кредитом. Кредит можна погасити як в день закінчення строку кредиту, так і раніше строку. За дострокове погашення кредиту не буде застосовано жодних штрафних санкцій - ви просто сплачуєте відсотки за дні фактичного користування.

Відсотки:

В CreditUP діє 2 типи кредитних програм: для нових клієнтів та для тих, хто вже брав у нас кредит і успішно його повернув.

Програма для нових клієнтів дозволяє взяти кредит від 500 до 7000 грн на строк до 30 календарних днів.

Відсотки такі:

Перший день користування кредитом - 1.9% від суми, але не менше 50 грн.

Всі наступні - 1.9% від суми.

Розберемо на прикладі:

Петро хоче взяти кредит в розмірі 1000 грн на 4 дні.

Перший день такого кредиту коштуватиме йому 50 грн.

Другий, третій та четвертий дні - по 19 грн кожний.

Загалом наприкінці терміну Петро сплатить 1000 грн + 50 грн + 3*19 грн = 1107 грн.

Для повторних позичальників доступні більш лояльні умови та більші суми позик.

Погашення кредиту

Після завершення строку кредиту у вас є декілька варіантів дій:

  1. Погасити кредит. Найбільш простий варіант. Просто сплачуєте суму кредиту та нараховані відсотки. Повертаєтесь за новою позикою, коли виникає необхідність в цьому. (Всі дані, внесені в анкету під час отримання першого кредиту, зберігаються, тому отримувати наступні кредити в CreditUP - ще швидше та легше!)
  2. Подовжити строк кредиту. Кредит можна подовжувати скільки завгодно разів. Єдина умова строку подовження кредиту - сплата процентів, нарахованих на день подовження. Ви також можете частково сплатити тіло кредиту, щоби зменшити відсотки, які нараховуватимуться вам після подовження строку.
  3. Частково сплатити кредит або реструктуризувати його. У випадку, якщо у вас виникли складнощі із вчасною оплатою кредиту, бо якщо ви дуже сильно пішли в прострочку - не хвилюйтеся. CreditUP готовий піти вам назустріч та домовитися про реструктуризацію боргу. Бля обговорення реструктуризації зв’яжіться, будь ласка, з нашим контакт-центром за телефоном.

Штрафні санкції

Якщо кредит не погашено вчасно, застосовуються штрафні санкції: кожен день затримки коштуватиме вам 3.8%.

Будь ласка, ставтеся уважніше до строків вашого кредиту! Пам’ятайте, що нарахування штрафних відсотків завжди можна уникнути шляхом подовженя строку кредиту (зробити це можна в особистому кабінеті), або домовитись про реструктуризацію кредиту (для обговорення можливості реструктуризації кредитів дзвоніть за телефонами (050) 315-06-11, (067) 209-36-17 з понеділка по п’ятницю с 9:00 до 18:00)

Киев
Винница
Днепр
Донецк
Житомир
Запорожье
Ивано-Франковск
Кропивницкий
Луганск
Луцк
Львов
Николаев
Одесса
Полтава
Ровно
Сумы
Тернополь
Ужгород
Харьков
Херсон
Чернигов
Хмельницкий
Черкассы
Черновцы
Кредит на карту у будь-якому місті
Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?