Оформити кредит на карту не виходячи з дому
1

Заповніть заявку на сайті

Виберіть необхідну суму і термін кредиту на Калькуляторі на Головній сторінці сайту. Зареєструйтеся та заповніть форму заявки.

2

Прив'яжіть банківську картку

Введіть дані картки банку. З метою верифікації на ній буде заблокована випадкова грошова сума (від 0,01 до 0,99 грн.). Впишіть цифрами саме ту суму у відповідному полі, яку Ви отримали через sms. Також її можна дізнатися, зайшовши в інтернет-банкінг або зателефонувавши до контакт-центру вашого банку.

3

Отримайте гроші на картку!

Ознайомтеся з умовами договору і підтвердіть свою згоду, поставивши галочку. Рішення про видачу позики приймається протягом 8 секунд. При схваленні кредиту онлайн, гроші надійдуть до Вас на карту за хвилину

Взяти кредит онлайн з CreditUP - швидко і легко, як випити чашку кави!

                                                    

Зверніть увагу на те, що наш сервіс не знімає гроші з вашої картки під час верифікації. Система обробки платежів тільки блокує тестову суму на деякий час. Протягом 3-х днів резервування коштів буде скасовано. Ваші гроші не переміщаються з вашої карти незалежно від того, яке рішення система видала щодо заявки на кредит.

В CreditUP діє програма лояльності для постійних клієнтів, згідно умов якої ми компенсуємо частину Ваших витрат. Другу і наступні позики отримувати ще простіше - не потрібно витрачати час на заповнення анкети. Всі внесені дані зберігаються в вашому особистому кабінеті і все, що слід зробити - просто вибрати суму готівки і термін кредиту. Таким чином, гроші зараховуються на вашу карту за хвилину.

Ставки по кредиту і максимально можлива грошова сума також змінюються для тих позичальників, які користуються послугами CreditUP постійно. Відсоток по кредиту онлайн знижується, а кількість грошей, що зараховуються на карту банку - збільшується. Більш того, чим більше сума і термін кредиту, тим більше ми Вам компенсуємо згідно умов програми лояльності .

Залишились питання?

Ознайомтесь з розділом "Питання та відповіді"

Киев
Винница
Днепр
Донецк
Житомир
Запорожье
Ивано-Франковск
Кропивницкий
Луганск
Луцк
Львов
Николаев
Одесса
Полтава
Ровно
Сумы
Тернополь
Ужгород
Харьков
Херсон
Чернигов
Хмельницкий
Черкассы
Черновцы
Кредит на карту у будь-якому місті
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?