Реструктуризація

Програма реструктуризації від компанії CreditUP - при виникненні прострочення за кредит, компанія готова запропонувати для Вас оптимальне рішення в ситуації, що склалася.

Умови реструктуризації розраховуються індивідуально для кожного позичальника. Залежно від часу співпраці з компанією, терміну та суми заборгованість Вам будуть розраховані сума початкового внеску, термін реструктуризації, розмір щомісячного платежу і розмір дисконту.

Для здійснення реструктуризації Вам необхідно зайти в особистий кабінет. У розділі «поточний кредит» натиснути кнопку «Реструктуризація». Ознайомитися з умовами, при згоді натиснути кнопку «згоден на реструктуризацію».

Зверніть увагу, що оформити реструктуризацію в повністю автоматичному режимі можливо тільки при внесенні першого платежу з карти в особистому кабінеті. Якщо у Вас немає такої можливості, то Ви можете зробити реструктуризацію сплативши платіж через термінал самообслуговування або банк (посилання), при цьому обов'язково попередньо зв'яжіться по телефону 050/093/098 304 77 55 з Вашим менеджером.

Залишились питання?

Ознайомтесь з розділом "Питання та відповіді"

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?