Реструктуризація

Програма реструктуризації від компанії CreditUP - при виникненні прострочення за кредит, компанія готова запропонувати для Вас оптимальне рішення в ситуації, що склалася.

Умови реструктуризації розраховуються індивідуально для кожного позичальника. Залежно від часу співпраці з компанією, терміну та суми заборгованість Вам будуть розраховані сума початкового внеску, термін реструктуризації, розмір щомісячного платежу і розмір дисконту.

Для здійснення реструктуризації Вам необхідно зайти в особистий кабінет. У розділі «поточний кредит» натиснути кнопку «Реструктуризація». Ознайомитися з умовами, при згоді натиснути кнопку «згоден на реструктуризацію».

Зверніть увагу, що оформити реструктуризацію в повністю автоматичному режимі можливо тільки при внесенні першого платежу з карти в особистому кабінеті. Якщо у Вас немає такої можливості, то Ви можете зробити реструктуризацію сплативши платіж через термінал самообслуговування або банк (посилання), при цьому обов'язково попередньо зв'яжіться по телефону 050/093/098 304 77 55 з Вашим менеджером.

Залишились питання?

Ознайомтесь з розділом "Питання та відповіді"

Киев
Винница
Днепр
Донецк
Житомир
Запорожье
Ивано-Франковск
Кропивницкий
Луганск
Луцк
Львов
Николаев
Одесса
Полтава
Ровно
Сумы
Тернополь
Ужгород
Харьков
Херсон
Чернигов
Хмельницкий
Черкассы
Черновцы
Кредит на карту у будь-якому місті
Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?