CreditUP дарує свято!

 

Ось і закінчується другий місяць весни, а з ним і черговий розіграш подарунків від компанії CreditUP. Вже за пару днів ми розіграємо новий Smart TV серед клієнтів, які у квітні 2017 року оформили кредит онлайн вперше через наш сайт.

Але, дбаючи про наших користувачів, і щоб на свята не думати, де взяти гроші, до 2 травня 2017 року, протягом чотирьох днів, для всіх нових клієнтів буде діяти знижка 50% на першу позику, і знижка 30% на всі кредити онлайн для постійних.

Сервіс видачі мікропозик КредитАП буде працювати без вихідних і свят, тому оформити кредит онлайн не складе особливих труднощів. Для цього слід заповнити заявку на сайті компанії, вказати суму і термін. Рішення щодо видачі позики приймається за 8 секунд в автоматичному режимі, після чого гроші на банківську карту надійдуть миттєво.

А ще до 30 квітня 2017 року включно, у кожного нового користувача, який раніше не був клієнтом CreditUP, є шанс виграти головний приз місяця за кредит онлайн.

Бажаємо всім теплих, сонячних вихідних, святкового настрою та приємного відпочинку, а ми, в свою чергу, подбаємо про фінансові питання, адже гроші в борг можна буде взяти 24/7.

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?