CreditUP дарує свято!

 

Ось і закінчується другий місяць весни, а з ним і черговий розіграш подарунків від компанії CreditUP. Вже за пару днів ми розіграємо новий Smart TV серед клієнтів, які у квітні 2017 року оформили кредит онлайн вперше через наш сайт.

Але, дбаючи про наших користувачів, і щоб на свята не думати, де взяти гроші, до 2 травня 2017 року, протягом чотирьох днів, для всіх нових клієнтів буде діяти знижка 50% на першу позику, і знижка 30% на всі кредити онлайн для постійних.

Сервіс видачі мікропозик КредитАП буде працювати без вихідних і свят, тому оформити кредит онлайн не складе особливих труднощів. Для цього слід заповнити заявку на сайті компанії, вказати суму і термін. Рішення щодо видачі позики приймається за 8 секунд в автоматичному режимі, після чого гроші на банківську карту надійдуть миттєво.

А ще до 30 квітня 2017 року включно, у кожного нового користувача, який раніше не був клієнтом CreditUP, є шанс виграти головний приз місяця за кредит онлайн.

Бажаємо всім теплих, сонячних вихідних, святкового настрою та приємного відпочинку, а ми, в свою чергу, подбаємо про фінансові питання, адже гроші в борг можна буде взяти 24/7.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?