Взяти кредит онлайн у два раза дешевше до кінця травня!

 

Травневі свята позаду, але знижка 50% на кредити для нових користувачів нашого ресурсу продовжує діяти до 31 травня 2017 року включно. Позику стане в два рази дешевше, при оформленні з 18:00 до 09:00 з понеділка по п'ятницю, а в суботу та неділю - в будь-який час дня і ночі.

Щоб отримати швидко кредит, слід зареєструватися і заповнити заявку на нашому сайті. Після схвалення позики, яке приймається автоматично за декілька секунд, будуть нараховані 25 гривень, і якщо в цьому місяці День Вашого народження, то ми подаруємо ще 50 гривень на бонусний рахунок. Бонусні гроші можна використовувати для погашення.

Взяти онлайн кредит через CreditUP можна, вибравши на калькуляторі потрібну суму і розрахувавши термін, який підходить для погашення заборгованості і не складе труднощів при сплаті боргу.

Гроші в кредит перераховуються на карту банку, яку клієнт верифікує при заповненні заявки. Позику онлайн можна отримати на будь-які цілі без довідки про доходи і заставного майна. Все що потрібно вказати - це паспортні дані та ідентифікаційний код.

Процедура отримання кредиту займає 5-10 хвилин, після чого гроші на карту будь-якого банку України надходять миттєво. А для всіх нових клієнтів, як і згадували раніше, діє знижка 50% на онлайн кредити.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?