Взяти кредит онлайн у два раза дешевше до кінця травня!

 

Травневі свята позаду, але знижка 50% на кредити для нових користувачів нашого ресурсу продовжує діяти до 31 травня 2017 року включно. Позику стане в два рази дешевше, при оформленні з 18:00 до 09:00 з понеділка по п'ятницю, а в суботу та неділю - в будь-який час дня і ночі.

Щоб отримати швидко кредит, слід зареєструватися і заповнити заявку на нашому сайті. Після схвалення позики, яке приймається автоматично за декілька секунд, будуть нараховані 25 гривень, і якщо в цьому місяці День Вашого народження, то ми подаруємо ще 50 гривень на бонусний рахунок. Бонусні гроші можна використовувати для погашення.

Взяти онлайн кредит через CreditUP можна, вибравши на калькуляторі потрібну суму і розрахувавши термін, який підходить для погашення заборгованості і не складе труднощів при сплаті боргу.

Гроші в кредит перераховуються на карту банку, яку клієнт верифікує при заповненні заявки. Позику онлайн можна отримати на будь-які цілі без довідки про доходи і заставного майна. Все що потрібно вказати - це паспортні дані та ідентифікаційний код.

Процедура отримання кредиту займає 5-10 хвилин, після чого гроші на карту будь-якого банку України надходять миттєво. А для всіх нових клієнтів, як і згадували раніше, діє знижка 50% на онлайн кредити.

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?