Бонуси і знижки за оформлення кредитів в нічний час і на вихідних

 

Компанія CreditUP є однією з тих організацій, які надають послуги 24/7. Якщо Вам знадобилися терміново гроші в нічний час або на вихідних, то можна взяти кредит онлайн у нас. До того ж, як і повідомляли раніше, є декілька варіантів отримати бонуси, знижки і цінні призи за оформлення позик онлайн через нашу компанію.

Починаючи з 12 листопада 2016 року, оформляючи кредит онлайн від заходу до світанку, з 19: 00 до 07: 00 у буденні дні, або ж з 00: 00 суботи до 00: 00 понеділка, на вихідних, усі наші клієнти автоматично стають учасниками розіграшу знижки 30% на кредити до кінця року.

Акція діє один місяць, впродовж цього періоду проходитимуть наступні розіграші.

Кожен понеділок(4 рази), через систему RANDOM.ORG, визначаться по 5 переможців, які до кінця року зможуть скористатися знижкою 30% на позики онлайн до кінця року. До розіграшу допускаються всі клієнти, які оформили кредит онлайн у вихідні дні, починаючи з 00: 00 суботи до 00: 00 понеділка.

А по суботах(4 рази), за тим же принципом, будуть автоматично вибрано 5 переможців, які узяли кредити онлайн у буденні дні, з 19: 00 до 07: 00. Всього, за тиждень розігрується 10 знижок по 30% на отримання кредитів до 31 грудня 2016 року. Загалом, до кінця акції свою знижку зможуть отримати 40 клієнтів.

9 грудня 2016 року, серед усіх учасників по двох акціях, ми розіграємо подарункові сертифікати від інтернет-магазину Розетка. Бажаємо усім удачі і щоб фортуна посміхнулася саме Вам!!!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?