Бонуси і знижки за оформлення кредитів в нічний час і на вихідних

 

Компанія CreditUP є однією з тих організацій, які надають послуги 24/7. Якщо Вам знадобилися терміново гроші в нічний час або на вихідних, то можна взяти кредит онлайн у нас. До того ж, як і повідомляли раніше, є декілька варіантів отримати бонуси, знижки і цінні призи за оформлення позик онлайн через нашу компанію.

Починаючи з 12 листопада 2016 року, оформляючи кредит онлайн від заходу до світанку, з 19: 00 до 07: 00 у буденні дні, або ж з 00: 00 суботи до 00: 00 понеділка, на вихідних, усі наші клієнти автоматично стають учасниками розіграшу знижки 30% на кредити до кінця року.

Акція діє один місяць, впродовж цього періоду проходитимуть наступні розіграші.

Кожен понеділок(4 рази), через систему RANDOM.ORG, визначаться по 5 переможців, які до кінця року зможуть скористатися знижкою 30% на позики онлайн до кінця року. До розіграшу допускаються всі клієнти, які оформили кредит онлайн у вихідні дні, починаючи з 00: 00 суботи до 00: 00 понеділка.

А по суботах(4 рази), за тим же принципом, будуть автоматично вибрано 5 переможців, які узяли кредити онлайн у буденні дні, з 19: 00 до 07: 00. Всього, за тиждень розігрується 10 знижок по 30% на отримання кредитів до 31 грудня 2016 року. Загалом, до кінця акції свою знижку зможуть отримати 40 клієнтів.

9 грудня 2016 року, серед усіх учасників по двох акціях, ми розіграємо подарункові сертифікати від інтернет-магазину Розетка. Бажаємо усім удачі і щоб фортуна посміхнулася саме Вам!!!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?