Заробити гроші легко!

Компанія CreditUP з кожним місяцем намагається все більше бути корисною для своїх користувачів і радувати клієнтів новинками, акціями, розіграшами, знижками та бонусами. Крім програми лояльності BonusUP, розробленої з метою зробити дешевим кредит онлайн для клієнта, вирішила зараз надати можливість заробити разом з нами.

Вже сьогодні можна отримати мінімум 100 гривень по акції «Приведи друга». Умови дуже прості:

1) Ви повинні бути клієнтом CreditUP

2) Ви знаєте тих, кому терміново потрібні гроші

3) Ваш знайомий повинен взяти не менше 800 грн на три дні і більше

4) У заявці на кредит онлайн Ваш друг, натиснувши на кнопку «Брати участь в акції «Приведи Друга», записує номер телефону, який Ви вказали у своєму особистому кабінеті на нашому сайті

5) Як тільки Ваш приятель погасить свою позику, Ви відразу ж отримаєте 100 гривень на банківську карту.

Кількість друзів, яких можете привести саме Ви - необмежена. Щоб заповнити заявку і отримати кредит онлайн, знадобиться від 5 до 15 хвилин часу. Тобто, приділяючи пару годин в день, є реальна можливість гарантовано отримувати додатковий дохід.

Приведенних друзів ми також не залишимо без уваги. Після отримання першого кредиту, на бонусний рахунок нараховується 25 бонусних гривень, які відразу ж можна використовувати при погашенні, або накопичувати далі. Якщо в період дії кредиту, у Вашого друга День народження, він отримає додаткові подарункові 50 бонусних гривень.

А зробити більш цікавою пропозицію допоможе наш мега розіграш місяці - Смарт ТВ за перший кредит онлайн в квітні 2017 року. Будь-який клієнт, який раніше не був клієнтом компанії CreditUP і отримав першу позику з 1 по 30 квітня 2017 року, автоматично потрапить до розіграшу подарунку, який відбудеться 05 травня 2017 року.

Можливо, тільки завдяки Вам, Ваш друг виграє цей супер приз!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?