Заробити гроші легко!

Компанія CreditUP з кожним місяцем намагається все більше бути корисною для своїх користувачів і радувати клієнтів новинками, акціями, розіграшами, знижками та бонусами. Крім програми лояльності BonusUP, розробленої з метою зробити дешевим кредит онлайн для клієнта, вирішила зараз надати можливість заробити разом з нами.

Вже сьогодні можна отримати мінімум 100 гривень по акції «Приведи друга». Умови дуже прості:

1) Ви повинні бути клієнтом CreditUP

2) Ви знаєте тих, кому терміново потрібні гроші

3) Ваш знайомий повинен взяти не менше 800 грн на три дні і більше

4) У заявці на кредит онлайн Ваш друг, натиснувши на кнопку «Брати участь в акції «Приведи Друга», записує номер телефону, який Ви вказали у своєму особистому кабінеті на нашому сайті

5) Як тільки Ваш приятель погасить свою позику, Ви відразу ж отримаєте 100 гривень на банківську карту.

Кількість друзів, яких можете привести саме Ви - необмежена. Щоб заповнити заявку і отримати кредит онлайн, знадобиться від 5 до 15 хвилин часу. Тобто, приділяючи пару годин в день, є реальна можливість гарантовано отримувати додатковий дохід.

Приведенних друзів ми також не залишимо без уваги. Після отримання першого кредиту, на бонусний рахунок нараховується 25 бонусних гривень, які відразу ж можна використовувати при погашенні, або накопичувати далі. Якщо в період дії кредиту, у Вашого друга День народження, він отримає додаткові подарункові 50 бонусних гривень.

А зробити більш цікавою пропозицію допоможе наш мега розіграш місяці - Смарт ТВ за перший кредит онлайн в квітні 2017 року. Будь-який клієнт, який раніше не був клієнтом компанії CreditUP і отримав першу позику з 1 по 30 квітня 2017 року, автоматично потрапить до розіграшу подарунку, який відбудеться 05 травня 2017 року.

Можливо, тільки завдяки Вам, Ваш друг виграє цей супер приз!

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?