Як правильно заповнити заявку на кредит онлайн

Оформлення заявки на кредит онлайн займає 5-10 хвилин часу, але буває, що з якихось причин клієнт не може дійти до кінця оформлення позики. У більшості випадків це відбувається через допущені помилки на певних етапах заповнення заявки.

Тому пропонуємо Вам детально розібрати форму заявки на кредит онлайн.

Першим кроком буде реєстрація на сайті. Необхідно вказати електронну адресу, пароль і погодитися з умовами роботи.

Далі, відкриється форма заявки. Головне все робити поетапно. Розпочинаємо з інформації про кредит: вибираємо суму, термін і мету отримуваної позики.

Потім вводимо персональні дані: ПІБ, дату народження, стать, сімейний стан, наявність дітей, освіту.

Після вписуємо телефон, адреси реєстрації і місця фактичного проживання.

Вказавши особисті контакти, додайте інформацію про Ваше фінансове положення і місячні витрати, чи є у Вас кредити, яка по ним ситуація.

П'ятий крок - зробіть за допомогою камери на Вашому пристрої, фотографію, вкажіть номер паспорта, ким і коли був виданий, ІПН.

Тепер можна прив'язати карту банка, на яку перерахують схвалений кредит онлайн.

Якщо всі дані по карті введені коректно, на Ваш номер телефону прийде смс-повідомлення, в якому буде вказана заблокована сума(гроші повертаються через пару хвилин на рахунок назад). Це може бути 0.10 грн або 2 грн. Вам потрібно в полі підтвердження вписати саме ті цифри, які прийшли в смс-повідомленні.

Останній, завершальний етап - ознайомлення з договором і умовами по позиці онлайн. Після чого підтвердження і відправка!

 

Бажаємо успішного проходження процедури й отримання грошових коштів на картку!

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?