Виправити кредитну історію і оформити кредит!

Багатьох цікавить питання про те, чи буде ймовірність взяти кредит, якщо кредитне резюме зіпсоване або не зовсім задовільне. Особливий інтерес з'являється, коли потрібні терміново гроші, а позичальник знає, що його історія за кредитами бажає бути кращою.

Імовірність того, що клієнт оформить позику з поганою кредитною історією занадто низька. Як діяти в ситуації, коли потрібно взяти терміново кредит?

Треба відзначити, що всі дані про позики зберігаються в архіві УБКІ, і будь-хто може, раз на рік, запросити безкоштовно особисті кредитні дані. Дізнавшись своє резюме по кредитах, позичальник побачить, що йому слід зробити, щоб поліпшити або виправити історію за позиками.

По-перше, якщо у клієнта є відкриті кредити, то очікувати схвалення з видачі не варто, адже ні банк, ні інша фінансова структура не дасть гроші в борг при наявності поточних позик.

По-друге, якщо клієнт прострочив сплату заборгованості, то йому слід якомога швидше погасити борг і звернутися в ту фінансову компанію, де він брав гроші в борг, та попросити про внесення оновлених даних в УБКІ.

По-третє, не варто запитувати більшу суму кредиту, щоб не знизити ймовірність видачі. МФО і банки дивляться на отримані грошові суми раніше і складають загальну картину по позичальнику, а також, можуть запропонувати обмежену суму грошей.

Але щоб не стикатися з проблемами і в майбутньому не виправляти або покращувати історію по кредитах, радимо бути відповідальними і уважними при оформленні позик і стежити за термінами погашення заборгованості.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?