Новий місяць - нові сюрпризи!

 

В останній місяць зими компанія CreditUP вирішила підсолодити приємними сюрпризами наших клієнтів. Лютий вважається гарячим місяцем, так як на самому екваторі, 14-го числа, весь світ відзначає День Всіх Закоханих і наші подарунки однозначно порадують Вас.

Однак ми не будемо чекати середини місяця, і вже завтра, першого лютого, чекайте свіжих звісток від нас. Наша команда намагається створювати максимально привабливі умови роботи, щоб кожен клієнт відчував підтримку і подяку за те, що залишається з нами.

З 01.02.17 до 28.02.17 включно, будь-яка людина зможе отримати знижки та бонуси, а також взяти участь у розіграші цінних призів. Кожен день, на офіційних сторінках компанії КредитАп в соціальних мережах, Ви будете дізнаватися, яка «солодка плюшка» чекає на Вас в той чи інший день.

І нехай всі бажання здійснюються!

Похожие статьи

Недавні публікації
Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов

Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов


14.11.2018

Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?