Новий місяць - нові сюрпризи!

 

В останній місяць зими компанія CreditUP вирішила підсолодити приємними сюрпризами наших клієнтів. Лютий вважається гарячим місяцем, так як на самому екваторі, 14-го числа, весь світ відзначає День Всіх Закоханих і наші подарунки однозначно порадують Вас.

Однак ми не будемо чекати середини місяця, і вже завтра, першого лютого, чекайте свіжих звісток від нас. Наша команда намагається створювати максимально привабливі умови роботи, щоб кожен клієнт відчував підтримку і подяку за те, що залишається з нами.

З 01.02.17 до 28.02.17 включно, будь-яка людина зможе отримати знижки та бонуси, а також взяти участь у розіграші цінних призів. Кожен день, на офіційних сторінках компанії КредитАп в соціальних мережах, Ви будете дізнаватися, яка «солодка плюшка» чекає на Вас в той чи інший день.

І нехай всі бажання здійснюються!

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP поощряет романтических клиентов


11.02.2019

Где взять ссуду в «неурочное» время

Где взять ссуду в «неурочное» время

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Почему быть лояльным клиентом выгодно

Почему быть лояльным клиентом выгодно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?