Що отримають постійні клієнти CreditUP у червні!

 

Як і в попередні місяці, червень не став винятком для хороших новин нашим клієнтам. Уже сьогодні можна скористатися пропозиціями компанії, які допоможуть заощадити та отримати дешеві кредити онлайн.

Перше, що порадує наших клієнтів, буде знижена відсоткова ставка. Замість 1,9%, користувач оплачує від 1,8% до 1,6% за день. Отримати кредит зі знижкою можна після повторного оформлення позики. Чим лояльніше Ви стаєте до компанії, тим нижче ставка по кредитах.

Брати кредити онлайн вдруге і більше разів, означає гарантію схвалення видачі позики. І крім цього, отримуючи черговий раз гроші в кредит, постійному клієнту нараховуються бонуси вже після першого погашення заборгованості, і при другій позиці онлайн, користувач може використовувати їх з метою економії і здешевлення.

Кількість бонусних гривень варіюється в залежності від суми позики та періоду, на який беруться гроші в кредит. Плюс, червневі іменинники отримають 50 гривень на бонусний рахунок, що ще більше зменшить грошову суму до повернення і заощадить особисті фінансові кошти.

Бути лояльним клієнтом CreditUP - це завжди вигідно і зручно в будь-який час 24/7, так як компанія працює і на вихідних, і у святкові дні, і перераховує гроші на карту миттєво після автоматичного прийняття рішень про схвалення кредитів онлайн.

Похожие статьи

Недавні публікації
Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов

Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов


14.11.2018

Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?