Іспанія - як оформити кредит і насолоджуватися життям!

 

Як згадувалося раніше, у першій частині статті, в якій ми розповідали про Німеччину та населення, що не обходиться без кредитних коштів, інші європейські держави також беруть кредити для свого комфортного життя.

Сьогодні мова піде про Іспанію - країну «Фламенко», матадорів, футболу, хамона, оливок і неймовірно багатої історії. Стомлені сонцем іспанці не сильно полюбляють працювати, але ніколи не відмовляють собі у задоволенні.

Де ж вони беруть гроші, якщо у середньому в країні можна заробляти 1000-1200 євро чистими і з них віддавати близько 700 євро на оренду житла, так як і тут покупка власної нерухомості дуже дорога.

Тому, практично в будь-якій сім'ї є оформлений кредит, а то і кілька, все залежить від того, на які цілі знадобилися швидко гроші і скільки членів сім'ї можуть взяти позики.

Хоча деякі продукти набагато дешевше, ніж в Україні, середній чек у звичайному кафе становить 30-35 євро за обід на одну персону, що вище цінової української політики. Відповідно, тих грошей, що люди заробляють за місяць, не вистачає на життя.

Оформити кредит в Іспанії досить легко і швидко, якщо людина офіційно влаштована на роботу та оплачує всі необхідні податки і збори. Немає нічого ганебного в тому, щоб взяти гроші в борг тоді, коли вони терміново потрібні.

Як молодь, так і більш зрілі люди, беруть кредити і забезпечують себе комфортабельними умовами життя, так як тут прийнято насолоджуватися щохвилини і проживати кожен день з величезним задоволенням.

Зараз в Україні час відпусток і літнього відпочинку. І якщо Ви мрієте кудись поїхати або реалізувати якісь плани, просто зверніться за допомогою до сервісу кредитування CreditUP та отримайте швидко гроші на карту банку після заповнення заявки на онлайн кредит.

Похожие статьи

Недавні публікації
Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов

Где взять средства на зимний отпуск: топ-5 вариантов


14.11.2018

Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?