Бонуси від програми лояльності BonusUP!

Минулого місяця компанія КредитАП запустила програму лояльності «BonusUP» для постійних клієнтів. Піклуючись про добробут користувачів наших послуг, ми намагаємося максимально допомогти заощадити на кредитах.

Вже понад 1000 осіб отримали свої перші бонуси - 25 бонусних гривень за оформлення позики, а також, основні бонуси, які нараховуються і збільшуються в своїй кількості в залежності від терміну та суми кредиту онлайн. Але в лютому, з 10.02.17 до 15.02.17 включно, всі, хто візьмуть кредит онлайн, отримають додатково в подарунок 14 бонусних гривень на свій рахунок в особистому кабінеті.

До того ж, клієнтам, що відзначають День народження в останній місяць зими, автоматично зараховуються додаткові подарункові 50 бонусних гривень. Бонуси можна накопичувати або використовувати при сплаті заборгованості, що допоможе максимально заощадити на кредиті.

Детальніше як збирати бонуси, читайте на сайті в розділі «Програма лояльності».

Використовуючи послуги CreditUP, Ви завжди будете здешевлювати свої кредити онлайн, оформлені через наш сервіс мікрокредитування.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?