Бонуси від програми лояльності BonusUP!

Минулого місяця компанія КредитАП запустила програму лояльності «BonusUP» для постійних клієнтів. Піклуючись про добробут користувачів наших послуг, ми намагаємося максимально допомогти заощадити на кредитах.

Вже понад 1000 осіб отримали свої перші бонуси - 25 бонусних гривень за оформлення позики, а також, основні бонуси, які нараховуються і збільшуються в своїй кількості в залежності від терміну та суми кредиту онлайн. Але в лютому, з 10.02.17 до 15.02.17 включно, всі, хто візьмуть кредит онлайн, отримають додатково в подарунок 14 бонусних гривень на свій рахунок в особистому кабінеті.

До того ж, клієнтам, що відзначають День народження в останній місяць зими, автоматично зараховуються додаткові подарункові 50 бонусних гривень. Бонуси можна накопичувати або використовувати при сплаті заборгованості, що допоможе максимально заощадити на кредиті.

Детальніше як збирати бонуси, читайте на сайті в розділі «Програма лояльності».

Використовуючи послуги CreditUP, Ви завжди будете здешевлювати свої кредити онлайн, оформлені через наш сервіс мікрокредитування.

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?