Бонуси від програми лояльності BonusUP!

Минулого місяця компанія КредитАП запустила програму лояльності «BonusUP» для постійних клієнтів. Піклуючись про добробут користувачів наших послуг, ми намагаємося максимально допомогти заощадити на кредитах.

Вже понад 1000 осіб отримали свої перші бонуси - 25 бонусних гривень за оформлення позики, а також, основні бонуси, які нараховуються і збільшуються в своїй кількості в залежності від терміну та суми кредиту онлайн. Але в лютому, з 10.02.17 до 15.02.17 включно, всі, хто візьмуть кредит онлайн, отримають додатково в подарунок 14 бонусних гривень на свій рахунок в особистому кабінеті.

До того ж, клієнтам, що відзначають День народження в останній місяць зими, автоматично зараховуються додаткові подарункові 50 бонусних гривень. Бонуси можна накопичувати або використовувати при сплаті заборгованості, що допоможе максимально заощадити на кредиті.

Детальніше як збирати бонуси, читайте на сайті в розділі «Програма лояльності».

Використовуючи послуги CreditUP, Ви завжди будете здешевлювати свої кредити онлайн, оформлені через наш сервіс мікрокредитування.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?