3 способи виправити погану кредитну історію

Кредитування за останні десятиліття стало настільки поширеним, що важко уявити людину або його сім'ю без наявності якого-небудь кредиту: іпотеки, споживчих позик, мікрокредитів, грошей для бізнесу, кредиту на авто тощо.

Проте не всім вдається підтримувати бездоганну репутацію платника. Це відбувається з різних причин - затримки по зарплаті, непередбачені життєві обставини, нестабільна економічна ситуація в країні, що впливає на підприємців, постійне зростання курсів валют і так далі.

У зв'язку з вищепереліченим, виникають затримки по щомісячних оплатах боргу, непогашенням кредитів взагалі, пролонгації, реструктуризації, прохання про кредитні канікули. Цим і псується уся попередня картина клієнта, що надалі може сильно вплинути на подальші запити в оформленні кредитів і отримання багатократних відмов.

Фінансові установи для себе відмічають позначками позичальників, які прострочили більше 5-ти днів(норма), від 5-ти до 35-ти днів і вище, а також тих, хто зовсім не погасив кредит. Бувають випадки, що гроші сплатили по заборгованості вчасно, але через банківську систему вони йшли декілька днів і, як результат, вийшло прострочення платежу. Або ж клієнт думав, що погасив усю суму, а на рахунку залишалися якісь копійки, по яких продовжувала набігати пеня і, відповідно, псувалася кредитна історія.

Як же виправити допущені раніше помилки і поліпшити своє резюме по кредитній історії?

По-перше, якщо Ви все-таки платите, хоч і бувають невеликі прострочення, то, найвірогідніше, фінансові організації підуть на зустріч, якщо надасте усі квитанції і виписки про повне погашення попередніх позик, оплату усіх комісій і відсотків, принесете довідки про доходи з місця роботи, у Вас з'явиться поручитель, заставне майно тощо.

По-друге, пред’явіть безперечні факти того, що були вагомі причини заборгованості і не погашення кредиту в зазначений термін (хвороби, скорочення на роботі, затримка зарплати), черех що не було можливості сплатити борг в певний час.

І, по-третє, якщо Ваш фінансовий стан покращав за останній рік, були відкриті депозитні рахунки, які демонструють стійкість клієнта, то можна розраховувати на прихильність у видачі нових кредитів.

У свою чергу, CreditUP нагадує, що усі заяви розглядаються індивідуально, тож сказати на 100% ніхто не зможе, які будуть гарантії в подальшому кредитуванні.

 

 

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?