3 способи виправити погану кредитну історію

Кредитування за останні десятиліття стало настільки поширеним, що важко уявити людину або його сім'ю без наявності якого-небудь кредиту: іпотеки, споживчих позик, мікрокредитів, грошей для бізнесу, кредиту на авто тощо.

Проте не всім вдається підтримувати бездоганну репутацію платника. Це відбувається з різних причин - затримки по зарплаті, непередбачені життєві обставини, нестабільна економічна ситуація в країні, що впливає на підприємців, постійне зростання курсів валют і так далі.

У зв'язку з вищепереліченим, виникають затримки по щомісячних оплатах боргу, непогашенням кредитів взагалі, пролонгації, реструктуризації, прохання про кредитні канікули. Цим і псується уся попередня картина клієнта, що надалі може сильно вплинути на подальші запити в оформленні кредитів і отримання багатократних відмов.

Фінансові установи для себе відмічають позначками позичальників, які прострочили більше 5-ти днів(норма), від 5-ти до 35-ти днів і вище, а також тих, хто зовсім не погасив кредит. Бувають випадки, що гроші сплатили по заборгованості вчасно, але через банківську систему вони йшли декілька днів і, як результат, вийшло прострочення платежу. Або ж клієнт думав, що погасив усю суму, а на рахунку залишалися якісь копійки, по яких продовжувала набігати пеня і, відповідно, псувалася кредитна історія.

Як же виправити допущені раніше помилки і поліпшити своє резюме по кредитній історії?

По-перше, якщо Ви все-таки платите, хоч і бувають невеликі прострочення, то, найвірогідніше, фінансові організації підуть на зустріч, якщо надасте усі квитанції і виписки про повне погашення попередніх позик, оплату усіх комісій і відсотків, принесете довідки про доходи з місця роботи, у Вас з'явиться поручитель, заставне майно тощо.

По-друге, пред’явіть безперечні факти того, що були вагомі причини заборгованості і не погашення кредиту в зазначений термін (хвороби, скорочення на роботі, затримка зарплати), черех що не було можливості сплатити борг в певний час.

І, по-третє, якщо Ваш фінансовий стан покращав за останній рік, були відкриті депозитні рахунки, які демонструють стійкість клієнта, то можна розраховувати на прихильність у видачі нових кредитів.

У свою чергу, CreditUP нагадує, що усі заяви розглядаються індивідуально, тож сказати на 100% ніхто не зможе, які будуть гарантії в подальшому кредитуванні.

 

 

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?