Свято Водохреща в Україні!

 

Компанія CreditUP вітає весь православний світ з чистим святом - Хрещення Господнє. Вважається, що в цей день корисно викупатися в ополонці, щоб очистити та освятити тіло і душу, наповнити свій організм гармонією і здоров'ям.

Зануритися в освячену, але холодну воду зможуть далеко не всі, але в Водохресні морози прийнято стверджувати, що будь-яка людина, окропив себе живою проточною водою, обійде негаразди і хвороби стороною.

Водохреща прийнято вважати закінченням новорічних церковних свят. Сьогодні, за традицією, українці збираються родинами за одним столом, щоб наостанок ще раз поїсти куті та різдвяних страв.

Молоді незаміжні дівчата можуть гадати і проводити обряди, щоб незабаром вийти заміж. Не варто позичати гроші на Водохреща, так як це приводить до втрати особистих фінансів, а якщо ж терміново знадобиться необхідна грошова сума, то краще її взяти в казенному домі - банку, мікрофінансовій організації або ж іншій фінансовій структурі.

Наш сервіс онлайн кредитування радо допоможе вирішити питання з готівкою і миттєво переведе гроші на карту банку. Заявку на кредит онлайн можна залишити на сайті і протягом 20 секунд буде прийнято рішення в автоматичному режимі.

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?