Свято Водохреща в Україні!

 

Компанія CreditUP вітає весь православний світ з чистим святом - Хрещення Господнє. Вважається, що в цей день корисно викупатися в ополонці, щоб очистити та освятити тіло і душу, наповнити свій організм гармонією і здоров'ям.

Зануритися в освячену, але холодну воду зможуть далеко не всі, але в Водохресні морози прийнято стверджувати, що будь-яка людина, окропив себе живою проточною водою, обійде негаразди і хвороби стороною.

Водохреща прийнято вважати закінченням новорічних церковних свят. Сьогодні, за традицією, українці збираються родинами за одним столом, щоб наостанок ще раз поїсти куті та різдвяних страв.

Молоді незаміжні дівчата можуть гадати і проводити обряди, щоб незабаром вийти заміж. Не варто позичати гроші на Водохреща, так як це приводить до втрати особистих фінансів, а якщо ж терміново знадобиться необхідна грошова сума, то краще її взяти в казенному домі - банку, мікрофінансовій організації або ж іншій фінансовій структурі.

Наш сервіс онлайн кредитування радо допоможе вирішити питання з готівкою і миттєво переведе гроші на карту банку. Заявку на кредит онлайн можна залишити на сайті і протягом 20 секунд буде прийнято рішення в автоматичному режимі.

Похожие статьи

Недавні публікації

CreditUP заохочує романтичних клієнтів


11.02.2019

 Де взяти позику в «позаурочний» час

Де взяти позику в «позаурочний» час

Компания CreditUP предоставляет клиентам возможность сделать кредит более дешевым. Так, в рамках программы лояльности заемщикам начисляются бонусы, которые потом обмениваются на денежные средства. Этими деньгами можно оплачивать услуги организации, вернув часть расходов по обслуживанию займа.
30.01.2019

Чому бути лояльним клієнтом вигідно

Чому бути лояльним клієнтом вигідно


21.01.2019

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?