Як розв'язати проблему з простроченням по кредиту?

Прострочення по кредиту виникає в тих випадках, коли клієнт, оформивши позику, несвоєчасно погасив грошову суму і відсотки по заборгованості. Це відбувається з різних причин: елементарно забули про обумовлений термін сплати, гроші зайшли на рахунок вчасно, але з технічних причин перерахувалися наступного дня або ж в потрібний момент не було досить засобів для погашення кредиту.

Відповідно, така ситуація "не зіграє вам на руку" і може зіпсувати кредитну історію. Чого чекати і що слід робити у такому разі?

По-перше, не рекомендується ігнорувати кредиторів, оскільки налагоджений контакт з представниками фінансових структур завжди пом'якшує виниклі обставини. Відповідайте на телефонні дзвінки, електронні листи, поясніть, з яких причин не був сплачений кредит в призначений термін, дізнайтесь про всі варіанти вирішення проблеми. Менеджери, у свою чергу, можуть піти на поступки, понизити відсоток по простроченню або пролонгувати кредит на обумовлену дату.

По-друге, спробуйте платити невеликими частинами, але постійно, тим самим показуючи Вашу дисципліну і бажання погасити кредит при будь-яких можливостях. Розбийте доход на декілька частин, щоб грошей вистачало і на особисті потреби, і на платежі по кредиту.

І, по-третє, завжди слід пам'ятати про борг і правильно розраховувати свій бюджет, розуміти усі ризики та прогнозувати точні терміни, коли можна буде погасити грошовий борг. Іноді слід почекати з наступними витратами і розібратися в існуючих, таким чином, забезпечивши собі гарантії на спокійне безтурботне найближче майбутнє.

Компанія CreditUP рекомендує наслідувати вищесказане, не забувати про взяті кредити і своєчасно вносити оплату. Але якщо виникнуть непередбачені обставини, то краще скористатися послугою пролонгації кредиту, тільки робити це слід заздалегідь.


 

 

Похожие статьи

Недавні публікації
Можно ли лететь заграницу с кредитом

Чи можна летіти за кордон з кредитом

Несподіванки в подорожах трапляються, і неможливо виключити абсолютно всі ризики. Але упевнитися в тому, що в найвідповідальніший момент вас не зупинять прикордонники і не повернуть назад - точно не зашкодить, особливо якщо ви не завжди встигали гасити кредит. У статті розглянемо, чи можна летіти за кордон з кредитом і як дізнатися, чи є Ваше ім'я в списку «невиїзних».
07.08.2018

Как экономить электроэнергию дома

Як економити електроенергію вдома

Економити електроенергію сьогодні - не просто звичка, а необхідність! Тарифи на неї продовжують "повзти" вгору, а ми, не замислюючись, бездумно витрачаємо електрику. Ви здивуєтеся, але скоротити витрати можна на цілу третину. Для цього лише знадобиться удатися до невеликих хитрощів.
02.08.2018

Кредит для пенсионеров в Украине

Кредит для пенсіонерів в Україні

Розмір мінімальних щомісячних пенсійних виплат, на жаль, ледве дотягує до встановленого державою прожиткового мінімуму. Таким чином, літні люди знаходяться в дуже скрутному фінансовому становищі. Адже ціни на продукти харчування, комунальні послуги і ліки безупинно ростуть. З цієї причини багато хто починає замислюватися про те, щоб отримати кредит пенсіонерам.
31.07.2018

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?