Як розв'язати проблему з простроченням по кредиту?

Прострочення по кредиту виникає в тих випадках, коли клієнт, оформивши позику, несвоєчасно погасив грошову суму і відсотки по заборгованості. Це відбувається з різних причин: елементарно забули про обумовлений термін сплати, гроші зайшли на рахунок вчасно, але з технічних причин перерахувалися наступного дня або ж в потрібний момент не було досить засобів для погашення кредиту.

Відповідно, така ситуація "не зіграє вам на руку" і може зіпсувати кредитну історію. Чого чекати і що слід робити у такому разі?

По-перше, не рекомендується ігнорувати кредиторів, оскільки налагоджений контакт з представниками фінансових структур завжди пом'якшує виниклі обставини. Відповідайте на телефонні дзвінки, електронні листи, поясніть, з яких причин не був сплачений кредит в призначений термін, дізнайтесь про всі варіанти вирішення проблеми. Менеджери, у свою чергу, можуть піти на поступки, понизити відсоток по простроченню або пролонгувати кредит на обумовлену дату.

По-друге, спробуйте платити невеликими частинами, але постійно, тим самим показуючи Вашу дисципліну і бажання погасити кредит при будь-яких можливостях. Розбийте доход на декілька частин, щоб грошей вистачало і на особисті потреби, і на платежі по кредиту.

І, по-третє, завжди слід пам'ятати про борг і правильно розраховувати свій бюджет, розуміти усі ризики та прогнозувати точні терміни, коли можна буде погасити грошовий борг. Іноді слід почекати з наступними витратами і розібратися в існуючих, таким чином, забезпечивши собі гарантії на спокійне безтурботне найближче майбутнє.

Компанія CreditUP рекомендує наслідувати вищесказане, не забувати про взяті кредити і своєчасно вносити оплату. Але якщо виникнуть непередбачені обставини, то краще скористатися послугою пролонгації кредиту, тільки робити це слід заздалегідь.


 

 

Похожие статьи

Гроші до зарплати Швидко гроші на карту Credit365 Moneyveo Ccloan Швидка позика Кредит готівкою Кредит з поганою кредитною історією Кредит з 18 років Кредит онлайн Кредит на карту цілодобово Моментальний кредит на карту Експрес кредит на карту Кредит на карту Приватбанку Кредит без довідки про доходи Швидка позика на карту Швидкий кредит Гроші у борг на карту Кредит без застави Кредит для безробітних Кредит студентам Кредит без відмови гроші під відсотки Кредит онлайн без дзвінків Мікрокредити онлайн
© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?