Взяти гроші в борг

Кредитування - загальносвітова цивілізована практика з багатовіковою історією. Цим фінансовим інструментом користується багато хто: від суперприбуткових мультинаціональних корпорацій, квартальний доход яких набагато перевищує річний бюджет середньої країни, до звичайнісіньких громадян в повсякденному житті. Форми і способи кредитування можуть бути різними: можна піти у банк, а можна попросити грошей у родича або друга. В нашій країні багато хто боїться кредитування і бере кредит тільки в зовсім вже безвихідній ситуації. Тому є декілька об'ективных причин, основна з яких - негативний попередній досвід кредитування, що виник через нерозуміння суті цієї послуги. Як і всяким інструментом, кредитом просто треба вміти користуватися так, щоб він приніс вам реальну користь.

Кредит - визначення поняття

Кредит, по суті, ця така товарно-грошова взаємодія, при якій в ролі товару виступають самі гроші. Тобто, ви берете чиїсь гроші в тимчасове користування так само, як брали б, скажімо, в оренду автомобіль або квартиру. Точно так, як і у випадку з орендою будь-якої іншої речі, за оренду грошей доводиться платити. Єдиний спосіб зробити позичання ефективним - узяти кредит так, щоб вартість грошей була співвимірна з користю, яку вони вам принесуть. Тому вид кредитування слід підбирати залежно від того скільки грошей вам треба і коли ви збираєтеся їх повернути.

Узяти кредит у банку

Напевно, це найбільш відомий в нашій країні спосіб притягнути додаткові кошти. В даний момент мінімальний термін кредитування у банках - 1 місяць, в середньому вартість кредиту складає 30% - 35% на рік, жорстка вимога до позичальника - бути офіційно працевлаштованим. Щоб узяти кредит у банку, треба відповідати досить строгим вимогам, серед яких вже згадане офіційне працевлаштування, докази стабільного доходу, володіння цінним майном і тому подібне.

Якщо ви вже давно є клієнтом того банку, в якому хочете узяти гроші у борг, це сильно полегшує процедуру - адже банк і так вже зберігає ваші гроші і володіє усіма даними про ваше майно. Для банківських кредитів характерні тривалий термін кредитування, значні суми позик і необхідність надання гарантій надійності з боку позичальника.

Раніше мінімальна сума банківського кредиту складала 5000 грн. Останніми роками, у зв'язку з бурхливим зростанням мікрокредитування в країні, банки намагаються зайняти і цю нішу, понизивши суму мінімальної позики. Проте мікрокредити все ще залишаються переважно небанківською сферою діяльності через низку обставин, основна з яких - тривалість узгоджувальних процедур.

Стандартний кредит у банку - це кредит на авто або іпотечний кредит. Тобто, йдеться про досить великі суми і терміни. Зрозуміло, що, гроші у банку на купівлю автомобіля видаються на тривалий термін - від 2-3 до 7 років. Користуючись банківським кредитуванням, важливо пам'ятати, що при поточній процентній ставці через 4 роки ви виплатите банку відсотків на суму порівнянну з тією, яку ви займали.

 Узяти кредит онлайн

Останніми роками в Україні бурхливо росте сектор небанківського кредитування. Мікрофінансові організації видають кредити на коротший період, ніж банки(йдеться про дні, а не місяці або роки), оперують значно меншими сумами і пред'являють набагато лояльніші вимоги до самих позичальників. Серед мікрофінансових організацій найцікавіші ті, які видають кредити онлайн. Тобто, оформлення заявки, ухвалення рішення і видача грошей відбуваються виключно через інтернет.

Позичальникові не треба витрачати час і гроші на транспорт, носити з собою важливі документи або великі суми готівки. Час, витрачений на отримання грошей, не перевищує 20 хвилин. Це безцінна перевага, якщо йдеться про ситуації, коли терміново потрібні гроші, і, мабуть, єдиний законний спосіб отримати гроші швидко. Загальною рисою усіх мікрофінансових організацій є те, що вони працюють навіть з з тими групами людей, яким відмовляють банки.

Отримати онлайн-кредит набагато простіше, ніж кредит у банку. Користуючись мікропозиками, важливо пам'ятати, що цей вид кредиту не розрахований на довгий термін і не призначений для позичання великих сум. На тривалих термінах спочатку невелика щоденна процентна [ставка за кредитом](https://creditup.com.ua/lending - terms), еквівалентна, у більшості випадків, вартості чашки кави, перетворюється на занадто високі суми виплат. Онлайн кредити на карту має сенс брати в ситуаціях, коли виникли несподівані термінові витрати, не передбачені у вашому бюджеті. Важливо пам'ятати, що, на відміну кредитів у банку, до міні кредитів застосовується щоденна процентна ставка, а не річна. Це все одно що оренда квартири або кімната в готелі - різні цілі і різна вартість.

Позичити грошей у друга

Цей спосіб, на перший погляд, здається найбільш дешевим і безпечним - друг рідко вимагатиме відсотки в обмін на свою допомогу. Але тут є два дуже вагомих аргументи проти: по-перше, не завжди наші друзі в змозі допомогти нам так само швидко або в тій мірі, в якій ми того потребуємо. По-друге, не даремно існує старовинна приказка "Позичаючи гроші другу, втрачаєш друга і гроші". Часто дружні стосунки між близькими людьми страждають тільки від того, що до них підмішується матеріальний аспект. Для тих людей, кому дружба цінніша за гроші, кредитування є найбільш відповідним інструментом.

У житті нам доводиться стикатися з дуже різними ситуаціями. Багато проблем можна вирішити за допомогою грошей. Мета кредитів в тому, щоб самі гроші не ставали проблемою. Якщо вам необхідно взяти кредит, завжди пам'ятаєте про цілі, для яких він призначений. Якщо це кредит на велику суму і на тривалий термін, краще звертатися у банк. Розраховуйте термін банківського кредиту так, щоб кількість відсотків не перевищила суму позики. Якщо йдеться про кредити на непередбачені дрібні витрати, скористайтеся послугами мікрокредитній організації.

Взяти кредит онлайн на сайті https://creditup.com.ua - найбільш швидке рішення з усіх можливих. Тут, як і у випадку з кредитом у банку, важливо розрахувати термін кредиту так, щоб сума відсотків не перевищила суму позики. Оскільки оплачується щодня користування кредитом, намагайтеся не затягувати з поверненням.

 

Похожие статьи

© CreditUP 2016
comodo
?Як отримати кредит?